Adam Saksamaal

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: Adam Saksamaal

Post by Cin on Thu Jul 29, 2010 10:33 pm

Nele wrote:Oliver vaatas VIVA-t koguaeg aga ma olin pisi alles siis.nautisin musa küll juba siis aga keelest ei saanud mõhkugi aru.Sa vaatsid seda ka?Mul nagu inglise keele peal rõhk olnud.Aga kindlasti tahan õppida:).Ja Pr Murik nii tore ka ju, oleks pidanud ka ta tundi minema. Smile
Põhilised olidki Saksa kanalid.Multikad hommikul ja filmid õhtul.Vahepealsel ajal olid Talkshowd.Ja loomulikult Viva.Aga nüüd pole juba aastaid saksa kanaleid vaadanud aga saksa keel on ikka külge jäänud.
Cin

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx on Fri Jul 30, 2010 10:58 am

oota.. a loaded smile'i lasti saksa raadios ? ma ei saa pihta praegu.
aga ma hakkan nüüd kuuendast klassist saksa keelt õppima:D tuleb kasuks
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by trixibelle on Fri Jul 30, 2010 2:26 pm

Hea, kui õpetatakse saksa keelt. Meie koolis näiteks seda ei antud. Ülikoolis võtsin aasta, aga ega sealt eriti palju külge ei jäänud. Neutral
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by mammukz on Fri Jul 30, 2010 2:50 pm

Meil ei saa valida, kas saksa või vene keel. Ja kui olekski saanud valida, ma oleks valinud vene keele, sest seda läheb ilmselgelt rohkem vaja kui saksa keelt Laugh
mammukz

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 2:53 pm

trixibelle wrote:Hea, kui õpetatakse saksa keelt. Meie koolis näiteks seda ei antud. Ülikoolis võtsin aasta, aga ega sealt eriti palju külge ei jäänud. Neutral

Mul just ülikoolis oleks ka vaja olnud saksa keelt aga kuna polnud üldse õppinud ei hakanud punnima Very Happy
Nele

Back to top Go down

Post by karin on Fri Jul 30, 2010 7:14 pm

Meil sai ka valida ja valisin sammuti saksa keele. Nüüd on juba neli aastat õpitud ja keel suus. Smile
karin

Back to top Go down

Post by cookie on Fri Jul 30, 2010 8:28 pm

Mul oli saksa keel keskkoolis kohustuslik, aga ega ma seda selgeks ikkagi ei saanud. Jutust enam-vähem aru saan, aga rääkimisega on nagu on Neutral
cookie

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 10:36 pm

karin wrote:Meil sai ka valida ja valisin sammuti saksa keele. Nüüd on juba neli aastat õpitud ja keel suus. Smile

Veab.Inglise keelt pole siis üldse õppinud?
Nele

Back to top Go down

Post by karin on Fri Jul 30, 2010 10:41 pm

Inglise keelt olen... 7 aastat õppinud. Very Happy
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 10:43 pm

karin wrote:Inglise keelt olen... 7 aastat õppinud. Very Happy

Siis mõlemad keeled suus.Tubli oled Wink
Nele

Back to top Go down

Post by karin on Fri Jul 30, 2010 10:45 pm

Haha, jah. Inglise keel muidugi palju paremini selge, kuna seda olen kauem õppinud. Nüüd sügisest hakkan venet ka õppima, praegu ma neid hieroglüüfe veel lugeda ei oska. XD Ainult kreeka tähestikku tean... Very Happy
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 10:49 pm

karin wrote:Haha, jah. Inglise keel muidugi palju paremini selge, kuna seda olen kauem õppinud. Nüüd sügisest hakkan venet ka õppima, praegu ma neid hieroglüüfe veel lugeda ei oska. XD Ainult kreeka tähestikku tean... Very Happy

haha.ma olen tegelikult peale inglise veel õppinud soome ja vene keelt.Soome oma aasta keskkoolis ja vene keelt alates 5 klassist 12ndani pluss 2 semestrit ülikoolis.Tahaks rohkem praktikat ,et meelest ära ei läheks Very Happy
Nele

Back to top Go down

Post by Cin on Fri Jul 30, 2010 11:06 pm

Offtopic aga vahet pole Very Happy .Ma õppisin vene keelt esimesest kuni üheksandani (ka.) aga tolku polnud miskit ja isegi sellest, et mul on vene juured ja vene perekonnanimi.Alati kui ma vene keele peale mõtlen tuleb esimese asjana капуста.Ei tea mis värk selle kapsaga küll on.Tööl üritavad paar töökaaslast ka minuga vene keeles suhelda ja kui ma aru ei saa siis vastan mhmhm või naeratan lollakalt.Soome keelt õppisin kah koolis natsa aga ei saanud õpetajaga läbi ja loobusin.Ja soome keel ei meeldi kah nii kui nii.Inglise keel sai ka alles kusagil üheteistkümnendas klassis selgeks.Ja nagu mainitud, saksa keel sai selgeks telekat vaadates.
Cin

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 11:10 pm

Cin wrote:Offtopic aga vahet pole Very Happy .Ma õppisin vene keelt esimesest kuni üheksandani (ka.) aga tolku polnud miskit ja isegi sellest, et mul on vene juured ja vene perekonnanimi.Alati kui ma vene keele peale mõtlen tuleb esimese asjana капуста.Ei tea mis värk selle kapsaga küll on.Tööl üritavad paar töökaaslast ka minuga vene keeles suhelda ja kui ma aru ei saa siis vastan mhmhm või naeratan lollakalt.Soome keelt õppisin kah koolis natsa aga ei saanud õpetajaga läbi ja loobusin.Ja soome keel ei meeldi kah nii kui nii.Inglise keel sai ka alles kusagil üheteistkümnendas klassis selgeks.Ja nagu mainitud, saksa keel sai selgeks telekat vaadates.

Da, perekonnanimi ja vene juured, mhmh ,jajah Wink . . . .You know Very Happy.Keeltega on jah see ,et vajavad ikka praktikat.Varsti plaanin välismaale minna vähemalt aastaks ,siis saab harjutada
Thumbs up
Nele

Back to top Go down

Post by Cin on Fri Jul 30, 2010 11:18 pm

I blame my grama & grandpa Laughing .Vanaisa oleks võinud rääkida meiega vene keeles ja vanaema soome keeles.Aga ei.Kus sa sellega.Ikka eesti keel oli tähtis Very Happy .
Cin

Back to top Go down

Post by karin on Fri Jul 30, 2010 11:18 pm

*jätkab offtopicut*

Ma plaanin ka aastaks välismaale minna. Peale 12 klassi. Ilmselt Saksamaale või Kreekasse. Aga mul on veel kolm aastat aega otsustada, kuhu lähen, mida teen. Smile

Muidu saksa keele kohapealt seda, et ega ma ka koolis seda selgeks ei saanud. Vaatan ka palju saksa kanaleid + ega ühe saksa bändi fännamine ka just kahju ei tee, lol.
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 11:20 pm

Cin wrote:I blame my grama & grandpa Laughing .Vanaisa oleks võinud rääkida meiega vene keeles ja vanaema soome keeles.Aga ei.Kus sa sellega.Ikka eesti keel oli tähtis Very Happy .

I blame it on grandma ja grandpa toooooo .hahahahahaha Very Happy Very Happy
Nele

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 11:25 pm

karin wrote:*jätkab offtopicut*

Ma plaanin ka aastaks välismaale minna. Peale 12 klassi. Ilmselt Saksamaale või Kreekasse. Aga mul on veel kolm aastat aega otsustada, kuhu lähen, mida teen. Smile

Muidu saksa keele kohapealt seda, et ega ma ka koolis seda selgeks ei saanud. Vaatan ka palju saksa kanaleid + ega ühe saksa bändi fännamine ka just kahju ei tee, lol.

Ma räägin ,et praktika Laughing .Kaulitz ja TH nagu aru saan Smile .Ma plaanin Inglismaad,Sotimaad .Jah kuulsite õigesti.Sinna udu sisse Laughing .Meeldib sealne kultuur.
Peale seda on unistus Austraalia ja ookean,sest olen hull veeinimene. Cool
Nele

Back to top Go down

Post by Cin on Fri Jul 30, 2010 11:28 pm

Meil siis enam-vähem sarnane maitse.Ükspäev ülemus käis ja küsis mei käest, et kui oleks võimalik siis kuhu me reisile läheksime.Need küsimused on seotud linnakatega.
Igatahes minu ekspromt vastus oli Iirimaa.Ka udu. Very Happy
Cin

Back to top Go down

Post by karin on Fri Jul 30, 2010 11:32 pm

Kaulitz ja TH... Lol, see kõlab kahtlaselt. Very Happy
Agajah, praktika ikka. Inglismaa on tõesti ilus, käisin seal paar aastat tagasi. Smile
Kuid ma olen juba kolm aastat tahtnud Saksamaale minna, ehk saab varsti ära ka käidud. Wink
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 11:33 pm

Cin wrote:Meil siis enam-vähem sarnane maitse.Ükspäev ülemus käis ja küsis mei käest, et kui oleks võimalik siis kuhu me reisile läheksime.Need küsimused on seotud linnakatega.
Igatahes minu ekspromt vastus oli Iirimaa.Ka udu. Very Happy

Meil on üldse nii sarnane maitse minuarust . Laughing
Nele

Back to top Go down

Post by Nele on Fri Jul 30, 2010 11:34 pm

karin wrote:Kaulitz ja TH... Lol, see kõlab kahtlaselt. Very Happy
Agajah, praktika ikka. Inglismaa on tõesti ilus, käisin seal paar aastat tagasi. Smile
Kuid ma olen juba kolm aastat tahtnud Saksamaale minna, ehk saab varsti ära ka käidud. Wink

Ok ,poliitilise korrektsuse huvides 2 Kaulitzat ja ülejäänud TH .hahah Laughing Laughing
Nele

Back to top Go down

Post by Cin on Fri Jul 30, 2010 11:37 pm

Mul on töö juures Sksamaad nii palju, et sinna mind enam ei tõmba.Ülemused - üks on sakslane ja teine šveitslane ja kolm pisikest saksakeelset jubinat jookseb ka pidevalt ringi Very Happy .
Cin

Back to top Go down

Post by mammukz on Sat Jul 31, 2010 2:55 pm

Mis keeltesse puutub.. Siis inglise keelt olen õppinud seitse aastat ja vene keelt kaks aastat. Vene keel on täielik müstika minu jaoks, mitte muhvigi aru ma ei saa aga hinded on neljad-viied Laugh
Saksakeeles oskan paari lauset öelda, soome keelest saan enamvähem aru, aga öelda oskan ainult ''no mitä poro?'' (edasi läks ka mingisugune asi, umbes et ''on joulupukki kadunud'' vms : D) ja pisiasju veel : D Väga tahaks itaalia keele ära õppida
Vahetusõpilaseks tahaks USAsse või Itaaliasse. Järgmine suvi tahaks keelereisile Inglismaale, aga see on ka alles veel mõte Very Happy
Oh milline offtopicu kana ma olla võin Laughing
mammukz

Back to top Go down

Post by Cin on Wed Sep 01, 2010 4:51 pm

Adam koos teiste staaridega on üles rivistatud Bravo Otto auhinna kandidaadiks.
Hääletama
Cin

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics