Adam Soomes!

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Go down

Re: Adam Soomes!

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 10:10 pm

Mu sõbranna käis Soomes autogrammide jagamisel. Me pidime alguses koos minema aga ma viimasel hetkel siiski ei saanud minna Sad

Ta küll autogrammi saanud, kuna ta ei viitsinud järjekorras seista aga ta ta tegi hulgaliselt pilte ja paar videot. Sammuti oli ta piisavalt lucky et Adam temast kaks korda mööda kõndis ja ühel korral Adam katsus teda... Eh, ma olin suht kade ta peale kui ta tagasi jõudes mulle pilte näitas. Mulle meeldis Adam rohkem kui talle aga siiski vedas vaid temal. Rolling Eyes

Ning... Euroopa tuur sügisel? Sellest ma veel kuulnud ei olnud aga ma loodan et ta esineb Helsingis. Ma käisin Märtsis Soomes Tokio Hoteli kontserdil ning tore oleks Adamit ka seal külastada Smile
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Thu Jul 01, 2010 10:15 pm

karin wrote:Mu sõbranna käis Soomes autogrammide jagamisel. Me pidime alguses koos minema aga ma viimasel hetkel siiski ei saanud minna Sad

Ta küll autogrammi saanud, kuna ta ei viitsinud järjekorras seista aga ta ta tegi hulgaliselt pilte ja paar videot. Sammuti oli ta piisavalt lucky et Adam temast kaks korda mööda kõndis ja ühel korral Adam katsus teda... Eh, ma olin suht kade ta peale kui ta tagasi jõudes mulle pilte näitas. Mulle meeldis Adam rohkem kui talle aga siiski vedas vaid temal. Rolling Eyes

Ning... Euroopa tuur sügisel? Sellest ma veel kuulnud ei olnud aga ma loodan et ta esineb Helsingis. Ma käisin Märtsis Soomes Tokio Hoteli kontserdil ning tore oleks Adamit ka seal külastada Smile

Meil siin tegelikult plaanis ühiskülastus ,kuid Adam peaks Soome tulema. Yahoo!
Ootame huviga ,millal Euroopa tuuri kuupäevad ja kohad avalikustatakse Cool
Nele

Back to top Go down

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 10:19 pm

Ühiskülastus...? Suspect
karin

Back to top Go down

Post by Nele on Thu Jul 01, 2010 10:20 pm

karin wrote:Ühiskülastus...? Suspect

jah ,sest paljud tahavad minna ju Very Happy
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle on Thu Jul 01, 2010 10:21 pm

Lähme kõik koos kontserdile. Smile
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Cin on Thu Jul 01, 2010 10:22 pm

Cin

Back to top Go down

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 10:26 pm

Ahah, okei. Ma arvasin siis õieti, et kõik koos. See oleks tore muidu, kui kõik Adami eesti fännid koos läheksid... Ei tea, kus Adam muidu soomes esineks, Hartwall areenal või jäähallis? (mulle meeldiks jäähall paremini, lol, kuna ma tunnen seda halli juba.) Very Happy

Ma usun, et oleksin ise ka tulija Smile
karin

Back to top Go down

Post by trixibelle on Thu Jul 01, 2010 10:35 pm

karin wrote:(mulle meeldiks jäähall paremini, lol, kuna ma tunnen seda halli juba.)
Aga jaga oma kogemusi Soomes kontserdil käimisest. Ma olen nii hale, et Tallinnasse sõitminegi toob higipisarad laubale, Soomest rääkimata. Razz Kas sealt on peale kontserdit võimalik kuidagi Eestisse tagasi ka pääseda või tuleb mingi hotelli peale mõelda?
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 10:46 pm

Kui ma Märtsis TH kontserdil käisin, siis ma olin 2 ööd hotellis. (Hotellid Helsingis on aga suht kallid, ligikaudu 500.- öö ühe inimese kohta kõige odavamates hotellides.) Viimane laev tuleb tagasi kell 22:00 ja ma usun, et isegi kui kontsert ise selleks ajaks läbi on, siis laevale küll enam ei jõua. Ma arvan, et ka lennukeid enam ei käi nii hilja + lennujaama sõit kestab üle poole tunni.

Märtsis oli tänavu väga külm, niiet ma kindlasti ei saanud kaks ööd õues magada, aga suvisel või lihstalt soojal ajal oleks ka võimalik öö läbi kuskil oodata ja siis hommikul varakult laevale minna.

Üks võimalus oleks näiteks minna ööseks Vantaa lennujaama (bussipilet lennujaama maksab 3€ (alaealisele) ja 6€ (täiskavanule). See on 24/7 avatud. Smile

Kuid kõige mugavam oleks siiski hotell leida. Kui kontsert toimuks jäähallis, siis seal lähedal on üks hostel, kuhu kui kambaga minna, saaks näiteks ühe suur backpackerite toa võtta (seal oli vist 6ne ja 10nene tuba, kui ma õieti mäletan.)

Muidu peaks see lihtne olema... Ma olen oma lühikese elu jooksul Helsingis väga mitu korda käinud ja ära veel eksinud ei ole Very Happy
karin

Back to top Go down

Post by trixibelle on Thu Jul 01, 2010 10:52 pm

karin wrote:Üks võimalus oleks näiteks minna ööseks Vantaa lennujaama (bussipilet lennujaama maksab 3€ (alaealisele) ja 6€ (täiskavanule). See on 24/7 avatud. Smile
Ja mina mõtlesin, et Tartu ühistransport on kallis. Shocked Very Happy

Aga aitäh vastuse eest! Smile
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Cin on Thu Jul 01, 2010 10:54 pm

Vaat kui Adam tulebki Soome siis mul rahast küll kahju poleks.Sest ma tean mille eest ma maksan. Smile
Cin

Back to top Go down

Post by trixibelle on Thu Jul 01, 2010 10:58 pm

Cin wrote:Vaat kui Adam tulebki Soome siis mul rahast küll kahju poleks.Sest ma tean mille eest ma maksan. Smile
Jah. Löön köögimööbli fondi vastu taevast, kui vaja peaks olema. Very Happy
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nele on Thu Jul 01, 2010 11:01 pm

trixibelle wrote:
Cin wrote:Vaat kui Adam tulebki Soome siis mul rahast küll kahju poleks.Sest ma tean mille eest ma maksan. Smile

Ma usun ,et see kontsertelamus oleks igat eurot väärt Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Huvitav, kas nad panevad euroopa tuuri jaoks uue kava kokku või jätkavad sellesamaga?
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle on Thu Jul 01, 2010 11:03 pm

Nele wrote:Huvitav, kas nad panevad euroopa tuuri jaoks uue kava kokku või jätkaks sellesamaga?
Ei kujuta ette. Päris ümber teha neil ilmselt pole aega, aga võimalik et tuunivad veidi rahvusvahelise publiku jaoks.
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Cin on Thu Jul 01, 2010 11:06 pm

trixibelle wrote:
Sul on õige suhtumine .
Cin

Back to top Go down

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 11:06 pm

trixibelle wrote:
karin wrote:Üks võimalus oleks näiteks minna ööseks Vantaa lennujaama (bussipilet lennujaama maksab 3€ (alaealisele) ja 6€ (täiskavanule). See on 24/7 avatud. Smile
Ja mina mõtlesin, et Tartu ühistransport on kallis. Shocked Very Happy

Aga aitäh vastuse eest! Smile
Lennujaam on 20 km Helsingist väljas ka. Very Happy

Muidu Helsingi sisesed päeva kaardid on 3,40€ / 6,80€ ja kehtivad 24 tundi. Smile

Muidu arvestuseks, minu reis TH kontserdile läks mulle maksma umbes 3000.- koos kontserdi & laeva piletite, hotelli ja kohapelse vajalikuga... (aga ma olin soomes ka 3 päeva/ 2 ööd)
karin

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx on Thu Jul 01, 2010 11:10 pm

3000.- krooni.. Palju minujaoks :/
Kellega koos sa käisid? Smile
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by karin on Thu Jul 01, 2010 11:13 pm

Ema ja sõbrannaga. Ema kontserdil mudugi ei käinud... Very Happy
karin

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx on Thu Jul 01, 2010 11:18 pm

Hmm.. Peax ka siis ema & sõbranna kaasa võtma. Sõbranna muidu tulex, kui raha saax. Ta muidu fänn pole, aga ikkagi on Adam väga kuulus. Very Happy
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by silva on Mon Oct 11, 2010 8:49 pm

Kuna ma olen siin foorumis uus, siis ei leidnud päris seda teemat üles, kus oleks suurem arutelu selle kohta, et nüüd tõepoolest toimub kontsert Helsingis ja et kes ja kuidas sinna kavatsevad minna. Mõtlesingi uurida, et kes Eestist minemas on Very Happy

silva

Back to top Go down

Post by Cin on Mon Oct 11, 2010 8:52 pm

silva wrote:Kuna ma olen siin foorumis uus, siis ei leidnud päris seda teemat üles, kus oleks suurem arutelu selle kohta, et nüüd tõepoolest toimub kontsert Helsingis ja et kes ja kuidas sinna kavatsevad minna. Mõtlesingi uurida, et kes Eestist minemas on Very Happy
Tere Silva!!!
Vaata siia http://adamantine.forumotion.net/kohvinurk-f4/adami-kontsert-soomes-t226.htm
Cin

Back to top Go down

Post by urrniu on Sat Jan 12, 2013 12:04 am

Kas keegi tema 22.märtsi Soome kontsertile läheb või kavatseb minna?
urrniu

http://www.last.fm/user/1aike1

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 5 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics