GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adam Eesti meedias

+19
AdamMiitsiLambert
annie
glambert_
pilleriin
Maris07
mossu
TupsuNunnu123
karin
xILoveAdamLambertx
Nele
dollface
Mirari
f2nofmany
cookie
Cin
Sirts
mammukz
trixibelle
aliaga
23 posters

Page 2 of 32 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by trixibelle Thu Jan 21, 2010 9:44 pm

Ma ei tea, miks ma üldse käin seal neid kommentaare lugemas ja oma tuju rikkumas. Sad
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Thu Jan 21, 2010 11:14 pm

masendav tõesti.
ma panen ikka mõne postiiivse kommentaari, et negatiivsed ülekaalu ei jääks.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Sirts Thu Jan 21, 2010 11:24 pm

Kas kodanik "oioi" on meie seas? Kui, siis palun ära raiska oma energiat vaidlemaks inimestega, kes on täiesti ebakompetentsed. Kõigil on õigus oma kommentaare avaldada ja kui mõni neist ei ole osutunud just kõrgeima vaimurikkuse esindajaks, siis ei õnnestu sul nende hallollust kahjuks muuta ka...
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 32

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Thu Jan 21, 2010 11:33 pm

Sirts wrote:Kas kodanik "oioi" on meie seas? Kui, siis palun ära raiska oma energiat vaidlemaks inimestega, kes on täiesti ebakompetentsed. Kõigil on õigus oma kommentaare avaldada ja kui mõni neist ei ole osutunud just kõrgeima vaimurikkuse esindajaks, siis ei õnnestu sul nende hallollust kahjuks muuta ka...

pean kapist välja tulema, kodanik oioi olen seekord mina. ega ma pole lootnudki kellegi arvamust muuta, lollidega pole tõesti mõtet sel eesmärgil vaielda.
mulle pakub see mingit haiglast naudingut Twisted Evil hea on ära panna, kui tead, et õigus on sinu poolel.
anonüümse kommenteerimise võlud. kuid olen sellistega ka silm-silma vastu hakanud.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Thu Jan 21, 2010 11:35 pm

olen varemgi sellistega vaielnud ja alati saavad neil mingil hetkel argumendid otsa. loving it! Very Happy
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Sirts Thu Jan 21, 2010 11:38 pm

No sellisel juhul.. keep on going Laughing
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 32

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by mammukz Wed Jan 27, 2010 8:38 pm

Just oli FYE skyplusis! Smile
Aga mina magasin maha.... Very Happy Tänu sõbrale sain teada, haha Very Happy
Oeh, hea on see, et nad ikka mängivad seda! Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by mammukz Sat Jan 30, 2010 1:52 pm

http://www.elu24.ee/?id=218560
Oo, Elu24 tegutseb! Smile
Üks nendest heterodest, keda ta teab, on kindlasti Tommy.. Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 1:54 pm

mammukz wrote:http://www.elu24.ee/?id=218560
Oo, Elu24 tegutseb! Smile
Üks nendest heterodest, keda ta teab, on kindlasti Tommy.. Very Happy

uu! kapihomod on muidugi kohal jälle Evil or Very Mad
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by trixibelle Sat Jan 30, 2010 1:56 pm

Iga kord, kui ma sinna lähen, siis ma luban endale, et ma kommentaare ei ole. Aga ikka kuidagi juhtub... Sad
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by mammukz Sat Jan 30, 2010 1:58 pm

Heh.. ma ei vaevunudki kommentaare vaatama... Aga nüüd küll vist peaks need kapikad üle vaatama -.-
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 1:59 pm

minu arust on hea toetust avaldada. muidu jääb see kommentaarium väga üheülbaliselt negatiivseks silent
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by trixibelle Sat Jan 30, 2010 2:01 pm

aliaga wrote:minu arust on hea toetust avaldada. muidu jääb see kommentaarium väga üheülbaliselt negatiivseks silent
See on hea point tegelikult. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by mammukz Sat Jan 30, 2010 2:01 pm

''Kui keegi tahab pede olla, siis olgu, aga jäägu kappi, mitte ärgu tulgu tänavale kuulutama, kui lahe haigus tal on!''
Hahahaha ütleme et ma sain palju naerda.... A kui ta ise homo oleks siis ta küll kapis poleks, ma arvan Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Cin Sat Jan 30, 2010 6:24 pm

Kõige suuremad soigujad on ikka need, kellel on midagi varjata Twisted Evil
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Sirts Sat Jan 30, 2010 6:47 pm

mammukz wrote:''Kui keegi tahab pede olla, siis olgu, aga jäägu kappi, mitte ärgu tulgu tänavale kuulutama, kui lahe haigus tal on!''
Hahahaha ütleme et ma sain palju naerda.... A kui ta ise homo oleks siis ta küll kapis poleks, ma arvan Very Happy

Homofoobia on siin ainuke nähtus, mida haiguseks nimetada. Piiratud vaimu, madala intelligentsi ja kibestumise kompleksidest vaevatud tõbi...
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 32

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 8:52 pm

geeshh... olen täheldanud fenomeni, et paljud ütlevad, et neil ei ole "pedede" vastu suurt midagi, aga samas kasutavad naudinguga geide kirjeldamiseks sõna "pede", kuigi see on täiega solvav sõna. nad lihtsalt ei taha sellest aru saada.
raiuvad, et ÕSis on pederast ja homo sama tähendusega ja nii ongi õige. krt, see kirje tuleks ära muuta. Evil or Very Mad
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Cin Sat Jan 30, 2010 9:06 pm

aliaga wrote:geeshh... olen täheldanud fenomeni, et paljud ütlevad, et neil ei ole "pedede" vastu suurt midagi, aga samas kasutavad naudinguga geide kirjeldamiseks sõna "pede", kuigi see on täiega solvav sõna. nad lihtsalt ei taha sellest aru saada.
raiuvad, et ÕSis on pederast ja homo sama tähendusega ja nii ongi õige. krt, see kirje tuleks ära muuta. Evil or Very Mad
Ma ei mäleta mis Adami uudisega tegu oli aga üks tarkpea pani ühte patta nii homod,zoofiilid,pedofiilid jne.Lollidele võib ju rääkima jääda aga ega nad aru saama ei hakka.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 9:26 pm

Cin wrote:
aliaga wrote:geeshh... olen täheldanud fenomeni, et paljud ütlevad, et neil ei ole "pedede" vastu suurt midagi, aga samas kasutavad naudinguga geide kirjeldamiseks sõna "pede", kuigi see on täiega solvav sõna. nad lihtsalt ei taha sellest aru saada.
raiuvad, et ÕSis on pederast ja homo sama tähendusega ja nii ongi õige. krt, see kirje tuleks ära muuta. Evil or Very Mad
Ma ei mäleta mis Adami uudisega tegu oli aga üks tarkpea pani ühte patta nii homod,zoofiilid,pedofiilid jne.Lollidele võib ju rääkima jääda aga ega nad aru saama ei hakka.

oiii, seda tehakse absoluutselt iga homodest rääkiva artikli alla. et appi-appi, kui homod abielluda võivad, siis võivad zoofiilid loomadega ja mida veel... masekas...
sellepärast ongi nõme, et laialt levinud sõnal "pede" on sama tüvi mis "pedofiil". no ei aita asjale kaasa, ei aita! inglise k seda seost minu arust ei ole.
hakka või homoõiguslaseks Rolling Eyes veidi kahtlane ainult, kuna keegi pole palunud. ei ole geisõpru ega midagi. võite vastu vaielda, aga need, kellega lühidalt kokku puutunud olen, on kõik toredad, armsad ja hoolivad inimesed olnud. mingi kiiks on muigugi kõigil inimestel.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by mammukz Sat Jan 30, 2010 9:40 pm

aliaga wrote:võite vastu vaielda, aga need, kellega lühidalt kokku puutunud olen, on kõik toredad, armsad ja hoolivad inimesed olnud. mingi kiiks on muigugi kõigil inimestel.

Kunagi kuulsin kuskil lauset, et ''nice guys are ugly, hot guys are jerks, hot and nice guys are gays''
Ja minumeeles täitsa õige, kuna geid on tõesti mõlemat. Minu point on selles, et ohjah, need kradima homofoobid ju näevad ainult seda mida näha tahavad ja ainult oma nina ette..
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 9:49 pm

mammukz wrote:
aliaga wrote:võite vastu vaielda, aga need, kellega lühidalt kokku puutunud olen, on kõik toredad, armsad ja hoolivad inimesed olnud. mingi kiiks on muigugi kõigil inimestel.

Kunagi kuulsin kuskil lauset, et ''nice guys are ugly, hot guys are jerks, hot and nice guys are gays''
Ja minumeeles täitsa õige, kuna geid on tõesti mõlemat. Minu point on selles, et ohjah, need kradima homofoobid ju näevad ainult seda mida näha tahavad ja ainult oma nina ette..

''nice guys are ugly, hot guys are jerks, hot and nice guys are gays'' see lause on hirmuäratav. Laughing

ma pole siiani aru saanud, MIS neid foobikuid täpselt hirmutab. et gei pistab käe püksi ja muutuvad ise ka geiks? LOL
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Cin Sat Jan 30, 2010 9:54 pm

Point on selles, et eesti mees on nõrk ja ebakindel.
Nende suur hirm ongi selles, et eesti naistele meeldib gei-kutt Ameerikast rohkem kui nemad.
Ja sama fenomen on ka välismaise hetero mehe suhtes.See käib ju nende au pihta.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 9:57 pm

Cin wrote:Point on selles, et eesti mees on nõrk ja ebakindel.
Nende suur hirm ongi selles, et eesti naistele meeldib gei-kutt Ameerikast rohkem kui nemad.
Ja sama fenomen on ka välismaise hetero mehe suhtes.See käib ju nende au pihta.

oh häda nendega...
iroonia on aga selles, et ükski gei-kutt ei ohusta neid. vastupidi - neile jääb rohkem.
välismaa meeste suhtes on ilmselt mingi alaväärsuskompleks. täiesti põhjendamatu, imo. igasugiseid mehi on igasugustes kohtades...
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 10:33 pm

ma leidsin lahenduse sellele müsteeriumile! foobikuid vaevab peenisekadedus!

put your safety goggles on...

and feast your eyes on this!

Adam Eesti meedias - Page 2 Post-127348-1264400784

Adam Eesti meedias - Page 2 Post-127348-1264402230

Adam Eesti meedias - Page 2 Ddjbid
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by aliaga Mon Feb 01, 2010 11:20 pm

adam sky+ jaanuarikuu vip-uudiskirjas:

http://www.skyplus.fm/vipmail/2010_01/index.php

Saa tuttavaks: ADAM LAMBERT
Adam Eesti meedias - Page 2 Lambert
Kaks võimalust: ta kas meeldib väga või ei meeldi üldse. Samamoodi suhtusid Adam Lambertisse ka USA populaarse talendishow American Idol vaatajad, kes sel kevadel tüüpi taevani jumaldasid või siis maapõhja kirusid. Miks? Sest ta oli ja on omapärane. Aga igasugune promo on kokkuvõttes hea promo ning täiesti teenitult jõudis mees ka sel aastal maailma kõige suurema laulukonkursi finaalsaatesse, kus koos hiljem võitjaks kroonitud Kris Alleniga laulsid nad alustuseks legendaarset Queeni`i hitti „We Are The Champions“ – üllatus, üllatus, poole loo pealt avanes eesriie ning Queen täiskoosseisus oli koos kahe finalistiga laval. Nii tehakse tänapäeval meelelahutust. Äsja ilmus Adamil debüütplaat, mille avasingel „For Your Entertainment“ on juba kuum kaup ka meie eetris. Püüa see oma kõrvaga kinni!
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adam Eesti meedias - Page 2 Empty Re: Adam Eesti meedias

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 32 Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum