GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Voodoo (uus laul)

+5
aliaga
cookie
Cin
trixibelle
Mirari
9 posters

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Voodoo (uus laul) Empty Voodoo (uus laul)

Post by Mirari Sun Feb 28, 2010 12:02 pm

Enne Adami eilset kontserti mängiti kahte seni avaldamata lugu - Voodoo ja Can't Let You Go. Kellelgi õnnestus Voodoo lindistada. Kuigi taustamüra on üsna vali, siis mingi ettekujutuse laulust ikka saab. Ning varsti saame niikuinii parema versiooni sellest, kui need laulud FYE rahvusvahelisel versioonil avaldatakse. Very Happy

Mirari
Mirari

Posts : 40
Join date : 2010-01-08

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Sun Feb 28, 2010 12:14 pm

See ei ole üldse selline, nagu ma ette kujutasin. Ma millegipärast mõtlesin, et see kuidagi kiirem on. Aga mulle vist meeldib. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Sun Feb 28, 2010 4:43 pm

Nii palju kui mu kõrv tabas mulle meeldis.Aga kes see loll läheb Adamit vaatama ja esinemise ajal kukub lobisema Suspect .Idioot Very Happy
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Mirari Sun Feb 28, 2010 4:48 pm

See polnud esinemise ajal. Adam ise ei esitanud seda, vaid lugu mängiti publikule kõlaritest enne kontserdi algust.
Mirari
Mirari

Posts : 40
Join date : 2010-01-08

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Thu Mar 04, 2010 5:01 pm

Siin on natuke parem versioon.



Homme on ehk juba albumiversioon YouTube'is saadaval. Neutral
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Fri Mar 05, 2010 11:25 am

Ja päris Voodoo!



Faint
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by cookie Fri Mar 05, 2010 11:48 am

Oooohhh......mulle väga meeldib Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 2:15 pm

uuh! kas see tähendab tõesti, et ma pean veel ühe adami albumi ostma? mu kaks lemmikut DTRH ja Voodoo puuduvad standard editionilt....
kaval!
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Fri Mar 05, 2010 2:43 pm

aliaga wrote:uuh! kas see tähendab tõesti, et ma pean veel ühe adami albumi ostma? mu kaks lemmikut DTRH ja Voodoo puuduvad standard editionilt....
kaval!
Mul on ka just see mure. Alles sai üks ostetud, mis tuli katkisena ka veel kohale. Sad Aga see Voodoo pidi vist sellel tuleval remixide EP-l ka olema, seda tahaks nagunii saada...
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 5:41 pm

trixibelle wrote:
aliaga wrote:uuh! kas see tähendab tõesti, et ma pean veel ühe adami albumi ostma? mu kaks lemmikut DTRH ja Voodoo puuduvad standard editionilt....
kaval!
Mul on ka just see mure. Alles sai üks ostetud, mis tuli katkisena ka veel kohale. Sad Aga see Voodoo pidi vist sellel tuleval remixide EP-l ka olema, seda tahaks nagunii saada...
Ah, pole hullu.Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab Very Happy
Kas ma uute laulude pärat uut plaati ostma hakkan - vaevalt küll, aga laulud muretsen ikkagi Smile

Ja see tuletas meelde, et mul iPodis FYE album nati sassis Laughing
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 5:52 pm

Ja Voodoo'st - see saab olema mu järgmine uus sõltuvus Faint .Mulle väga-väga meeldib ja ma olen pöördes Voodoo (uus laul) Roll210.Ja nagu Adam ütles on Voodoo selline "dark industrial" laul, You Got It Right ADAM cheers
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 6:15 pm

CDMarket on juba oma poodi pannud täiustatud FYE http://www.cdmarket.eu/et/shop/cdaudio/detail/1837917/Lambert_Adam-For_Your_Entertainment.
Ilmumis kuupäev on 28.aprill

List:
1. Music Again
2. For Your Entertainment
3. Whataya Want From Me
4. Strut
5. Soaked
6. Sure Fire Winners
7. ALoaded Smile
8. If I Had You
9. Pick U Up
10. Fever
11. Sleepwalker
12. Aftermath
13. Broken Open
14. Time For Miracles
15. Masterplan
16. Down The Rabbit Hole
17. Voodoo
18. Can't Let You Go


Last edited by Cin on Fri Mar 05, 2010 6:16 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : link ka)
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 6:20 pm

Ma ei teagi, mida teha. Kui ma teise plaadi veel ostan, siis arvatakse, et ma olen oma Adamiga päris lolliks läinud. Samas, seda arvatakse juba niigi... Ja keda huvitab teist arvamus? Ootan, äkki see tuleb poodi ka.

Voodoo meeldis mulle otsekohe. Tavaliselt kuulan ma Adami laule alguses sellise mõttega, et kas ma paneksin neid tähele, kui ma ei teaks, kes laulab. Nt FYE poleks pannud. Voodoo'd seevastu küll ja vaatamata sellele, et ma kuulan pigem rokkmuusikat.

Adam räägib üldse tõtt enamasti. Ma olin üks nendest, kes tellis albumi enne, kui sellel nimigi oli. Adam lubas, et see saab olema fun album ja nii oligi. Kvaliteetne fun.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 6:34 pm

aliaga wrote:Ma olin üks nendest, kes tellis albumi enne, kui sellel nimigi oli. Adam lubas, et see saab olema fun album ja nii oligi. Kvaliteetne fun.
Plaadi tellimist silmas pidades, mõtlesin, et ma olin agar fänn aga saa oled palju hullem Laughing
Mina kasutasin tellimiseks Eesti kanaleid.Ma tellisin läbi Laseringi, aga kuna nende lehel polnud FYE haisugi (kuigi ilmumiskuupäevani oli veel tükk tühja maad), tõstsin kära.Laseringi on toredad inimesed, kohe oli neil plaat õleval ja mina rahul Smile.Kuigi mulle öeldi, et ei tea kas poodidesse see plaat tuleb (otsustavad interneti müügi järgi).Minul veel plaati käes ei olnud ja läksin mina Tallinna ja mis ma näen.FYE laiutab Laseringi poe riiulil.Natuke tegi tigedaks küll.
Aga ootamine tasus ära.Täna töölt tulles kuulasin ikka FYE't.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 6:57 pm

Cin wrote:
aliaga wrote:Ma olin üks nendest, kes tellis albumi enne, kui sellel nimigi oli. Adam lubas, et see saab olema fun album ja nii oligi. Kvaliteetne fun.
Plaadi tellimist silmas pidades, mõtlesin, et ma olin agar fänn aga saa oled palju hullem Laughing
Mina kasutasin tellimiseks Eesti kanaleid.Ma tellisin läbi Laseringi, aga kuna nende lehel polnud FYE haisugi (kuigi ilmumiskuupäevani oli veel tükk tühja maad), tõstsin kära.Laseringi on toredad inimesed, kohe oli neil plaat õleval ja mina rahul Smile.Kuigi mulle öeldi, et ei tea kas poodidesse see plaat tuleb (otsustavad interneti müügi järgi).Minul veel plaati käes ei olnud ja läksin mina Tallinna ja mis ma näen.FYE laiutab Laseringi poe riiulil.Natuke tegi tigedaks küll.
Aga ootamine tasus ära.Täna töölt tulles kuulasin ikka FYE't.

Jah, mind peeti natuke totakaks küll. Aga ma arvestasin seda, mida Adam oli enne Idolit ja Idoli ajal teinud ning tegin järeldused, et ma ei saa pettuda. Mu instinktid osutusid õigeks. Plaadi tellisin ette CDmarket.eu-st ja maksin koos saatekuludega 350 krooni. Poes oli see suht kohe saadaval 250 eest. Aga minuni jõudis see alles pea 2 nädalat pärast ilmumist. Loomulikult olid mul laulud selleks ajaks peas, sest hankisin need täiesti süümekavabalt internetist.
Aga jah, CDmarket.eu on koht, kus on vist kõik plaadid olemas. Lihtsalt kui seal on ooteaeg mitu nädalat, siis tuleb sellega ka arvestada.
Pea kõik laulud kuuluvad ka täna minu playlisti. Ja nüüd lähen palvetama (ma ei ole usklik), et WLL akustiline versioon mingil kujul ametlikult ilmuks.

PS Ainuke, millega Adam mulle natuke pettumust on valmistanud, on singlivalik. Aga ma ei tea, kui palju see tema teha on. FYE eriti ei meeldinud (singlin) ja kui nüüd tõesti tuleb IIHY, siis juba kaks kolmest ei istu mulle.

EDIT: Ma ei saa ka üle sellest, et kaks paremat lugu ei mahtunud plaadile! Vähemalt üks neist võiks singlina ilmuda. Aega ilmselt on. (Kes ütles, et Adam ilmselt enne 2 aastat uut plaati ei tee?)
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 7:07 pm

Akustilise WLL'i tõmbasin omale läbi YT muusikafailina nagu ka Voodoo.Ja Voodoo on mul nüüd korduse peal Laugh
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 7:12 pm

Cin wrote:Akustilise WLL'i tõmbasin omale läbi YT muusikafailina nagu ka Voodoo.Ja Voodoo on mul nüüd korduse peal Laugh

Ma ka, aga hea helikvaliteediga stuudiosalvestust oleks ka huvitav kuulda. Samas seal läheks spontaansus kaduma. Mul ka Voodoo korduse peal cheers
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Fri Mar 05, 2010 7:17 pm

Mina tellisin oma plaadi Ameerika Amazonist, läks kuskil 180 krooni maksma koos saatekuludega. Smile Ainult et jah, see ümmargune julla, mille küljes plaat karbi sees kinni oli, oli täitsa juppideks. Aga kuna nagunii oli see ette nähtud selleks, et sealt lood arvutisse tõmmata, siis ma ei hakanud selle pärast kära tõstma.

Karta on jah, et niipea uut plaati ei tule, see praegune kütab veel kauaks. Tuleb ju albumile ja singlitele kõvasti promo teha ja siis loodetavasti tuuritada natuke ja uusi laule kirjutada ja sinna see paar aastat lähebki... Juba seegi oli naljakas, et WWFM nii ruttu välja anti, tavaliselt on ju singlitel palju pikemad vahed. Aga noh, kui niimoodi boonusmaterjali vaikselt välja ujub, siis kannatab ehk ära. Võibolla.

Ja Voodoo on tõesti ülilahe, mida rohkem ma kuulan, seda rohkem see meeldib mulle. wub
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 7:22 pm

trixibelle wrote:Mina tellisin oma plaadi Ameerika Amazonist, läks kuskil 180 krooni maksma koos saatekuludega. Smile Ainult et jah, see ümmargune julla, mille küljes plaat karbi sees kinni oli, oli täitsa juppideks. Aga kuna nagunii oli see ette nähtud selleks, et sealt lood arvutisse tõmmata, siis ma ei hakanud selle pärast kära tõstma.

See on muide väga lihtsalt parandatav - lihtsalt uus plaadikarp osta. (Tegin nii oma Elvise plaadiga, millel ka too katki läks.) Tagumise pildi väljaurgitsemine on tricky, aga täiesti tehtav.

Nii vähe?? Krt, ma peaks ka Amazoniga tutvust tegema...
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Cin Fri Mar 05, 2010 7:24 pm

Amazonis on jah asjad tunduvalt odavamad.Aga mul pole krediitkaarti, seega jääb sealt kaudu tellimine ära.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Fri Mar 05, 2010 7:26 pm

aliaga wrote:Nii vähe?? Krt, ma peaks ka Amazoniga tutvust tegema...
Seal oli mingi sooduspakkumine tol hetkel (mingi $8 vist) ja dollari kurss mõnusalt madal. Praegu vaatasin, et need Jaapani ja Austraalia CD'd on USA Amazonis mingi $40.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 7:39 pm

Cin wrote:Amazonis on jah asjad tunduvalt odavamad.Aga mul pole krediitkaarti, seega jääb sealt kaudu tellimine ära.

Millist kaarti selleks vaja läheb? Suspect
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by trixibelle Fri Mar 05, 2010 7:46 pm

Minul on mingi naljakas deebet-ja krediitkaardi kombo. St tegelikult ta on deebetkaart, aga teda saab kasutada krediitkaardina ja raha krediidimaksel läheb ikka maha minu pangakontolt. Ja tegelikult pangad vist pakuvad mingit virtuaalse krediitkaardi teenust ka, vähemalt kunagi oli.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by aliaga Fri Mar 05, 2010 8:00 pm

trixibelle wrote:Minul on mingi naljakas deebet-ja krediitkaardi kombo. St tegelikult ta on deebetkaart, aga teda saab kasutada krediitkaardina ja raha krediidimaksel läheb ikka maha minu pangakontolt. Ja tegelikult pangad vist pakuvad mingit virtuaalse krediitkaardi teenust ka, vähemalt kunagi oli.

Ma olen päris pikka aega mõelnud, et peaks selle asja korda ajama endal. Olen Amazonis ikka väga häid pakkumisi näinud.

Teemasse tagasi - kuulan Voodoo'd ja väga sügisene tunne tuleb millegipärast. Selline aeg, kui õhk on veel soe, aga õhtud pimedad...
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by mammukz Sat Mar 06, 2010 11:09 pm

Njah, nii see läks.. Voodoo mul ka kordab Very Happy
See on selline megamõnus laul Very Happy Oleks keegi teine seda esitanud, ma poleks jäänudki kuulama, aga Adami hääl on kuidagi hästi mahe selles laulus Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Voodoo (uus laul) Empty Re: Voodoo (uus laul)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum