GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adami seiklused twitteris

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Go down

Adami seiklused twitteris - Page 11 Empty Re: Adami seiklused twitteris

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 12:18 pm

Nele wrote:Kahju, aga ta peab puhkama ja uued asjad ootavad ees.Tahaks teda vahelduseks kuskil punasel vaibal näha Slurp
Just. Samas ta hakkab oma albumiga tegelema ja siis tal pole vist eriti aega kuskil kolada, pluss kuna tal pole midagi promoda, siis ei ole mingeid talk-showsid ka eriti loota. Ainus asi, mida rohkem hakkab olema, on ilmselt paparazzi pildid ja nende vaatamisega on mul jube süütunne alati. Meh

Huvitav, mis ta vana-aasta õhtul teeb? Siis mingi kontserti ikka vast on kuskil. Pray
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nele on Mon Nov 29, 2010 12:26 pm

Jah eks tal on vaja vaikselt hakata plaadiga tegelema ja võtab natukene rahulikumalt et mõtteid koguda jne.Adamit teades aga ta kindlasti pildilt ära ei kao . Laughing . Ta teab ,kui tähtis on koguaeg pildil püsida.Vana-aasta õhtul võiks ta tõesti kuskil esineda.Eks näis .Ehk tuleb uudiseid selles vallas.Ma praegu hakkasin mõtlema ,et mida tähendab see"kill it" .Kas ta suudab üldse midagi veel ägedamat teha Suspect ? Faint 2 .GNT TOUR OLI SUPER!!!!!!!
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 12:30 pm

Nele wrote:Ma praegu hakkasin mõtlema ,et mida tähendab see"kill it" .Kas ta suudab üldse midagi veel ägedamat teha Suspect ? Faint 2 .GNT TOUR OLI SUPER!!!!!!!
Ma ka ei kujuta ette, mida ta plaanitseb. Midagi lahedat loodetavasti. Smile

Minul igatahes tegevust jätkub, mul on hunnik suviseid kontserte vaatamata ja Aasia tuuri lõpust ka paar tükki. Euroopa kontsertitega jõudsin õnneks järjele. Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nele on Mon Nov 29, 2010 12:40 pm

trixibelle wrote:
Nele wrote:Ma praegu hakkasin mõtlema ,et mida tähendab see"kill it" .Kas ta suudab üldse midagi veel ägedamat teha Suspect ? Faint 2 .GNT TOUR OLI SUPER!!!!!!!
Ma ka ei kujuta ette, mida ta plaanitseb. Midagi lahedat loodetavasti. Smile

Minul igatahes tegevust jätkub, mul on hunnik suviseid kontserte vaatamata ja Aasia tuuri lõpust ka paar tükki. Euroopa kontsertitega jõudsin õnneks järjele. Very Happy

Mul ka mõned vaatamata.Eks nüüd saab aega need ka üle vaadata Smile .
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 1:06 pm

See Adami tviit on Twitteri top tweetide hulgas praegu. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Maris07 on Mon Nov 29, 2010 2:55 pm

Mul ikka jagub neid GNT esinemisis vaadata. Aga ma vähemalt plaanin need ära vaadata. Very Happy Very Happy Kuigi muidu ma ei vaata neid paprazzi pilte, siis arvan et edaspidi viskan neile pilgu peale, lootes neil Adamit näha Very Happy
Maris07
Maris07

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx on Mon Nov 29, 2010 3:13 pm

mina ausalt öeldes ei ole põhimõtteliselt ühtegi kontserti lõpuni vaadanud. no kui ma hakkakski kõiki läbi vaatama, siis alustaks kuskilt washingtonist Blushes ma ikka mõndasi videoid uurin ja vaatan küll, päris vaatamata ei suudaks olla...
kahju et gnt läbi saab...maailma parim tuur mida ma üldse näinud olen <3
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 3:18 pm

xILoveAdamLambertx wrote:mina ausalt öeldes ei ole põhimõtteliselt ühtegi kontserti lõpuni vaadanud. no kui ma hakkakski kõiki läbi vaatama, siis alustaks kuskilt washingtonist Blushes ma ikka mõndasi videoid uurin ja vaatan küll, päris vaatamata ei suudaks olla...
Vaata kõige esimene ja ülejäänutest Fever ja IIHY, neist on vahel midagi erinevat ka. Ja lisalood muidugi. Ja kui midagi väga eepilist juhtub mõnes videos, siis on see seal teemas ka tavaliselt ära mainitud. Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by glambert_ on Mon Nov 29, 2010 3:22 pm

xILoveAdamLambertx wrote:mina ausalt öeldes ei ole põhimõtteliselt ühtegi kontserti lõpuni vaadanud. no kui ma hakkakski kõiki läbi vaatama, siis alustaks kuskilt washingtonist Blushes ma ikka mõndasi videoid uurin ja vaatan küll, päris vaatamata ei suudaks olla...

On küll kahju, et läbi saab, aga samas ootan juba järgmist tuuri, et saaks ise ka siis kohale minna Razz
glambert_
glambert_

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx on Mon Nov 29, 2010 3:26 pm

heheh, eks ma vaatangi fever'it, iihy'd, aftermath'i jne, sellepärast, et seal on alati midagi teistsugust;)
jep, ma ootan ka, et saaks ka kunagi adami oma silmaga näha <3
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 3:31 pm

Järgmise tuuri ajal tuleb küll minna rohkematele kontsertitele. Üks oli ikka liiga vähe. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by glambert_ on Mon Nov 29, 2010 3:33 pm

trixibelle wrote:Järgmise tuuri ajal tuleb küll minna rohkematele kontsertitele. Üks oli ikka liiga vähe. Laughing

Aga minu probleem on see, et olen alaealine Meh ja isegi laeval ei saa üksi reisida alla 15-aastane.
glambert_
glambert_

Back to top Go down

Post by Nele on Mon Nov 29, 2010 3:33 pm

trixibelle wrote:Järgmise tuuri ajal tuleb küll minna rohkematele kontsertitele. Üks oli ikka liiga vähe. Laughing

Jaa,nõus. Yes .Sai väikse feelingu sellest asjast ja see on sõltuvust tekitav.TAHAN VEEL ,VEEL VEEL!!!! Sad
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by Maris07 on Mon Nov 29, 2010 3:38 pm

Loodan, et järgmise tuuri ajal saan piletid ja ma arvan, et kellegi ma leiaks ikka, kellega Adami kontserdit minna nautima. Laughing
Maris07
Maris07

Back to top Go down

Post by glambert_ on Mon Nov 29, 2010 3:39 pm

Maris07 wrote:Loodan, et järgmise tuuri ajal saan piletid ja ma arvan, et kellegi ma leiaks ikka, kellega Adami kontserdit minna nautima. Laughing

Loodan ka Very Happy
glambert_
glambert_

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 3:40 pm

Nele wrote:

Jaa,nõus. Yes .Sai väikse feelingu sellest asjast ja see on sõltuvust tekitav.TAHAN VEEL ,VEEL VEEL!!!! Sad
Just. Ma istun siin Londoni twitterilistis ja olen kadedusest roheline, kuigi neil on nii palju probleeme seal lennukite ja rongide ja metroostreigiga. Vaene Inglismaa suudab igaks Adami külaskäiguks mingi feil-ilma organiseerida, eelmine kord oli see tuhajama ja nüüd on neil talv. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Nele on Mon Nov 29, 2010 3:43 pm

trixibelle wrote:
Nele wrote:

Just. Ma istun siin Londoni twitterilistis ja olen kadedusest roheline, kuigi neil on nii palju probleeme seal lennukite ja rongide ja metroostreigiga. Vaene Inglismaa suudab igaks Adami külaskäiguks mingi feil-ilma organiseerida, eelmine kord oli see tuhajama ja nüüd on neil talv. Laughing

Ei vea jah inglastel kuidagi..Loodan ,et kõik jõuavad ikka kohale,oleks kurb kui tühjad kohad jääks..Neil on mingi streik seal?.Mõtlen ,et oleks võinud vist Rootsi ka minna Very Happy .See tunnike läks lihtsalt nii kiiresti Sad !!
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 3:48 pm

Nele wrote:Ei vea jah inglastel kuidagi..Loodan ,et kõik jõuavad ikka kohale,oleks kurb kui tühjad kohad jääks..Neil on mingi streik seal?.Mõtlen ,et oleks võinud vist Rootsi ka minna Very Happy .See tunnike läks lihtsalt nii kiiresti Sad !!
Ja ootamine võttis igavesti. Minu meelest oli meil seal sees kuidagi eriti kaua oodata, neil teistel kontsertitel on soojendusesineja suht ruttu tulnud peale uste avamist.

Mhmh, mingi metrootöötajate streik vms on. Ja muu on ilmajama. Aga ma loodan ka, et nad ikka jõuavad. Eile olid mõned, kes Glasgow kontserdile (ja meet and greetile) ei jõudnudki. Sad
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by mammukz on Mon Nov 29, 2010 3:51 pm

glambert_ wrote:Aga minu probleem on see, et olen alaealine [You must be registered and logged in to see this image.] ja isegi laeval ei saa üksi reisida alla 15-aastane.
Mulle hüppas pähe, et järgmine kord on Cin juba ühe aasta vanem, siis ntks mul poleks enam seda muret, nagu seekord oli [You must be registered and logged in to see this image.] Nohjah, loodetavasti üldse tuleb järgmine kord ja on võimalust minna.. Ning sellega olen nõus, et tuleb mitmele kontserdile minna Very Happy
mammukz
mammukz

Back to top Go down

Post by trixibelle on Mon Nov 29, 2010 3:54 pm

mammukz wrote:
glambert_ wrote:Aga minu probleem on see, et olen alaealine [You must be registered and logged in to see this image.] ja isegi laeval ei saa üksi reisida alla 15-aastane.
Mulle hüppas pähe, et järgmine kord on Cin juba ühe aasta vanem, siis ntks mul poleks enam seda muret, nagu seekord oli [You must be registered and logged in to see this image.] Nohjah, loodetavasti üldse tuleb järgmine kord ja on võimalust minna.. Ning sellega olen nõus, et tuleb mitmele kontserdile minna Very Happy
Njah, aga Soome saaks ta ikka ainult kaks alaealist kaasa vedada ja lennufirmadel võivad üldse teised nõuded olla. Aga äkki ta tuleb Riiga ka järgmine kord. Bussifirmadel vist sellist ranget kontrolli pole. Tallinn oleks muidugi veel parem. Või kõik kolm koguni. Unistada ikka võib. Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by mammukz on Mon Nov 29, 2010 3:55 pm

trixibelle wrote:
mammukz wrote:
Mulle hüppas pähe, et järgmine kord on Cin juba ühe aasta vanem, siis ntks mul poleks enam seda muret, nagu seekord oli [You must be registered and logged in to see this image.] Nohjah, loodetavasti üldse tuleb järgmine kord ja on võimalust minna.. Ning sellega olen nõus, et tuleb mitmele kontserdile minna [You must be registered and logged in to see this image.]
Njah, aga Soome saaks ta ikka ainult kaks alaealist kaasa vedada ja lennufirmadel võivad üldse teised nõuded olla. Aga äkki ta tuleb Riiga ka järgmine kord. Bussifirmadel vist sellist ranget kontrolli pole. Tallinn oleks muidugi veel parem. Või kõik kolm koguni. Unistada ikka võib. [You must be registered and logged in to see this image.]
Jaa, unistada võib Very Happy See võib isegi täide minna, aga piletite saamine on juba eraldi asi Very Happy
mammukz
mammukz

Back to top Go down

Post by Nele on Mon Nov 29, 2010 3:55 pm

trixibelle wrote:
Nele wrote:Ei vea jah inglastel kuidagi..Loodan ,et kõik jõuavad ikka kohale,oleks kurb kui tühjad kohad jääks..Neil on mingi streik seal?.Mõtlen ,et oleks võinud vist Rootsi ka minna Very Happy .See tunnike läks lihtsalt nii kiiresti Sad !!
Ja ootamine võttis igavesti. Minu meelest oli meil seal sees kuidagi eriti kaua oodata, neil teistel kontsertitel on soojendusesineja suht ruttu tulnud peale uste avamist.

Mhmh, mingi metrootöötajate streik vms on. Ja muu on ilmajama. Aga ma loodan ka, et nad ikka jõuavad. Eile olid mõned, kes Glasgow kontserdile (ja meet and greetile) ei jõudnudki. Sad

Kõige nõmedam asi ,mis võib üldse juhtuda,kui sul on M&G ja siis sa lihtsalt ei jõua õigeks ajaks sinna .Tuli jah kuidagi jube kaua meil oodata enne ,kui Adamit nägime ja teadagi oli ta natukene tõbine ja kontsert oli võrratu aga tagasihoidlikum kui nüüd siin lõpupoole.Samuti ei tulndud nad välja autogrammi andma. Crying or Very sad Sad .Me lihtsalt peame veel minema.Lihtsalt peame. Cool
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by Cin on Mon Nov 29, 2010 5:43 pm

Kes rääkis, et ma vanemaks saan? Laughing
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by glambert_ on Mon Nov 29, 2010 5:45 pm

mammukz wrote:

Aga kui saladus pole, siis mis mure seekord oli ? Huvi pärast Very Happy

Last edited by glambert_ on Mon Nov 29, 2010 5:50 pm; edited 1 time in total
glambert_
glambert_

Back to top Go down

Post by Cin on Mon Nov 29, 2010 5:50 pm

glambert_ wrote:
mammukz wrote:

Aga kui saladus pole, sis mis mure seekord oli ? Huvi pärast Very Happy
Tallinkil on reegel, et alla 15 aastane ilma vanemata reisida ei tohi.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 11 of 14 Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14  Next

Back to top