GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010)

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010) Empty Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010)

Post by trixibelle on Fri Jun 04, 2010 11:05 pm

Ja nii see algab. Smile

Hommikul on ehk juba videod saadaval, seniks pilte Montest ja Tommyst. Parem ikka kui mitte midagi. Laughing

Monte
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tommy
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

See buss on ilus. Tumepunane ja hõbe. Thumbs up
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010) Empty Re: Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010)

Post by mammukz on Fri Jun 04, 2010 11:20 pm

Ur kiddin' meh.. Tõsiselt kade kõigi nende peale, kes Glamnationile lähevad :s Ma väga loodan et kui Glamnation Euroopasse tuleb, siis ta kuskile lähedale ka ikka tuleb.. Kui muud üle ei jää siis mina lähen jalgsi üle lombi mida teised kutsuvad Atlandi ookeaniks ja hakkan seda tuuribussi jälitama x)
mammukz
mammukz

Back to top Go down

Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010) Empty Re: Wilkes-Barre, Glam Nation Tour (04.06.2010)

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 9:30 am

Ja videod! Ma panen oma kommentaarid igaks juhuks spoileri alla. Razz

Voodoo / Down the Rabbit Hole / Ring of Fire

Spoiler:
Esimene mulje oli, omg Adam, mis jakk. Laughing Need tantsijad olid Voodoo ajal täitsa lahedad. Ja ma vaatan, et Adam pole laserite kohapealt küll kokku hoidnud. Laughing ROF ajal oleks küll tahtnud seda rõngast natuke kaugemalt näha, aga ehk ujub mõni selline video ka välja. Igatahes väga lahe, et ta seda laulis.

Fever

Spoiler:
Ma olen täiesti ümber mõelnud nende tantsijate suhtes. Nad on lahedad. Ilmselt aitab ka see, et loodetavasti on Taylor oma pitssärgi ära põletanud.

Sleepwalker. Faint

Spoiler:
Adami makeup on lähedalt vaadates ja sellise sinise valguse juures ikka väga lahe, see kulmuvaheline julla on väga ilus. Ja see jakk on väga kihvt. Ja mulle hullult meedivad need inglikujud, mida need välgusähvatused seal tormise taeva taustal vahepeal valgustavad.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 9:50 am

Voodoo / Down the Rabbit Hole / Ring of Fire - mulle meeldis, et ta Voodoo't ka laulis Very Happy aga riietus oli alguses minu jaoks natuke võibolla liig, aga asi läks tunduvalt paremaks, kui Ring Of Fire algas Very Happy see oli geniaalne, mida ta tegi Very Happy
(hakkan nüüd kõike kommenteerima, järjest, kui vaatan Embarassed ) Very Happy

Fever - lahe oli kudas ta algul Tommy najal laulis drunken ja tõesti, Taylor ilma selle veidra pitssärgita on päris meeldiv vaadata Very Happy ega mulle algul tantsijad väga ka ei meeldinud, aga nüüd olen juba harjunud ja nad sobivad tõesti teatud lauludesse! loovad teistmoodi õhkkonna!

Sleepwalker - alati on meeldinud, kuidas ta seda live's laulab!! ei ole ka seekord erand!! aah ma armastan GlamNationit Very Happy

Last edited by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 10:04 am; edited 1 time in total
f2nofmany
f2nofmany

https://www.youtube.com/user/f2nofmany

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 9:59 am

Järgmine ports.

Whataya Want From Me

Spoiler:
Hmm, huvitav, kas see Adami jaki tikand ongi sinine või teeb see valgus ta selliseks.. Igatahes oli väga ilus esitus, ma olen vahepeal WWFMist natuke ära tüdinud, aga see oli hea.

Soaked

Ma muudkui vaatan ja imetlen seda Adami meiki iga laulu juures. Laughing

Aftermath

Spoiler:
Adam räägib midagi ja võtab riideid seljast ära. Huvitav, et kui ta laulab, siis ma saan ilusti igast sõnast aru, aga kui ta niisama räägib laval midagi, siis umbes igast kolmandast. Karjuv rahvahulk ilmselt ei aita ka. Laughing Aga see vist oli esimene kord, kui ta kontserdil üldse Aftermathi on esitanud. Igatahes ilus oli.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 10:16 am

WWFM - mõnus, rahustav kuidagi, aga enamus ajast imetlesin meiki Very Happy seda laulu on nii palju kuuldud, et kuidagi tavaline tundub juba.

soaked - see oli nüüd natuke erinev versioon tavalisest ja oligi hea, et ta seda joogitrikki jälle ei teinud Very Happy sest see oleks siis nii etteaimatav olnud Very Happy (see on see, kui absoluutselt igat videot Adamist vaatad)

Aftermath - alguse jutt oli nii nii hea !! ja kuna Aftermath oli mul vahepeal absoluutne lemmik, siis on hea seda live's kuulda! ma ei tea, ma vist oleks tahtnud väheke karmimat versiooni sellest Very Happy oma mõtetes kujutasin ette, et kui ta seda laulab siis umbes nii nagu Sleepwalker'it!!

Last edited by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 10:25 am; edited 1 time in total
f2nofmany
f2nofmany

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 10:23 am

Sure Fire Winners

Spoiler:
Adam käis riideid vahetamas. Ma pole päris kindel, et ma ta särgisituatsioonist hästi aru saan. Vt see päris lõpp, kus ta käe tõstab ja ümber pöörab. Laughing

Strut

Spoiler:

Veel üks uus jakk. Mulle meeldib. Taustapildid on ka lahedad. Värvilised pealuud - Adamile ikka meeldivad need pealuumotiivid. Laughing

Music Again

Ma vaatan, et Montel on ka päris lahe jakk. Ja Adami nägu 1:47 juures. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 10:24 am

f2nofmany wrote:soaked - see oli nüüd natuke erinev versioon tavalisest ja oligi hea, et ta seda joogitrikki jälle ei teinud Very Happy sest see oleks siis nii etteaimatav olnud Very Happy (see on see, kui absoluutselt igat videot Adamist vaatad)

Kusjuures ma seda ei pannud tähelegi, et see joomine ära jäi.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 10:26 am

Ma neid ei ole jõudnud veel vaadata, aga panen need viimased videod ka siia.

Broken Open

If I Had You

Mad World (Encore)

And that's all, folks!
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 10:28 am

trixibelle wrote:
f2nofmany wrote:soaked - see oli nüüd natuke erinev versioon tavalisest ja oligi hea, et ta seda joogitrikki jälle ei teinud Very Happy sest see oleks siis nii etteaimatav olnud Very Happy (see on see, kui absoluutselt igat videot Adamist vaatad)

Kusjuures ma seda ei pannud tähelegi, et see joomine ära jäi.

hah! ma vb alateadvuses ootasin seda Very Happy
..aga mul ei ole vist piisavalt iseloomu, kohe kui sa oled video positanud pean vaatama, mis sa spoilerisse kirjutad, enne kui ma ise olen vaadata jõudnud videot Very Happy
f2nofmany
f2nofmany

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 10:35 am

f2nofmany wrote:hah! ma vb alateadvuses ootasin seda Very Happy
..aga mul ei ole vist piisavalt iseloomu, kohe kui sa oled video positanud pean vaatama, mis sa spoilerisse kirjutad, enne kui ma ise olen vaadata jõudnud videot Very Happy
Kusjuures ma ka tavaliselt teen seda, et vaatan, mis teised on kommenteerinud, et siis oskab nagu rohkem tähelepanu pöörata asjadele, mida ise võib-olla ei märkagi.

Ma ei tea, kas mul on üldse mõtet oma kommentaare sinna spoileritesse panna, aga samas äkki mõni ei taha enne midagi ette teada, eriti kuna tegu on tuuri esimese kontserdiga, ja kui see kohe video järgi on, siis on väga raske seda lugemata jätta. Peale selle ma just avastasin, et siin foorumil on võimalik seda spoileri funktsionaalsust kasutada ja siis tuli ju loomulikult see järgi proovida. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 10:45 am

Sure Fire Winners - mulle meeldis see A täht tema vesti seljal (mul on ühte sellist vaja Yes ) aga ma ei tea, mulle tundus, et see särk on katki igatahes Very Happy
strut - see pealuu oli päris creepy nagu õudusfilmist, aga see laul paneb mind alati naerma Laughing ma ei tea miks, aga see on nii lahe Very Happy
Music again - väike Adommy hetk oli armas wub ja Monte kitarrisoolod on alati head.
nii 3 videot veel bounce
Broken open - ilus nagu alati, ja ma alles nüüd märkasin, et tal on sädelev mikrofon.
If I Had You - see laul hakkab mulle üha rohkem meeldima. ja see särk vist ikka ei pidanud päris selline olema Very Happy tantsijate tutvustus oli lahe ja see, kui ta ise tantsis.. paremat videot oleks selleks vaja väheke, ei näinud korralikult. ja mis seal lõpus oli? väikesed tehnilised probleemid? igatahes lahe oli, lollakas naeratus oli terve selle laulu ajal näos Very Happy
f2nofmany
f2nofmany

Back to top Go down

Post by f2nofmany on Sat Jun 05, 2010 11:11 am

haha Very Happy homme siis jälle!! mul on hea meel, et mul vaheaeg on, saan hommikul kohe paar tundi arvuti taga olla ja Adamit vaadata!
f2nofmany
f2nofmany

Back to top Go down

Post by Cin on Sat Jun 05, 2010 11:36 am

Hommikust rahvas Very Happy .Ma hakkan ka siis otsast järjest vaatama.Mul oli plaanis seda avakontserdit lives vaadata.Aga tavaliselt minu plaanid just siis luhtuvadki.Seega LET THE SHOW BEGIN.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by Cin on Sat Jun 05, 2010 12:31 pm

Esimene mõte Adamist oli: "Oh õudust, hernehirmutis Laughing ".See kübar on vist IIHY'st?Aga need narmad ja krae olid küll liiast.Aga see on ju Adam ja muidu oli tema riietus väga maitsekas ja shiny.Ja tore, et ta polnud tonnide viisi meiki näkku pannud, igatahes see meik mõjus.Nii riietus kui ka meik olid tasakaalus Smile .

Mulle meeldis Cam'i taust DTRH'is.Kui Lisa omal ajal tausta laulis siis see häiris mind aga Cam'i tausta on nauditav kuulata.

ROF - Adam laulab seda paremini kui legendaarne Johnny Cash Very Happy .

Fever - mulle meeldib Fever järjest rohkem aga seekord olen kuidagi kahevahel, ma isegi ei suuda hetkel välja mõelda mis mind häirib.Vaatan hiljem veel kord läbi.

Sleepwalker - see pikk mantel ja treppist alla tulek (Mad World).Ja Sleepwalker muutub rohkem ja rohkem Adami nägu.Ryan Tedder on sellest laulust peaaegu et kadunud.SW oli minu jaoks algul selline keskpärane lugu.Aga igakorraga kui Adam seda esitab tundub järjest võimsam.Selline tunne, et hing jääb kinni.

WWFM - selle lauluga oli algul sama jama mis SW'ga.Aga nüüd ma armastan WWFM Happy .Selle laulu sõnad on nii lihtsad ja jäävad meelde.Eile tööle minnes terve tee laulsin omaette WWFM'd.Otsast lõpuni, peaaegu ilma vigadetta.

Soaked - nii hea, et Cam on Adami bändis.Lisa mängis klaverit (või süntekat) liiga äkkiliselt, Cam seevastu palju pehmemalt.Adam on loodud seda laulu laulma.Adami hääl ja see laul, see lihtsalt peab nii olema.

Aftermath - ma nii ootasin, et ta seda laulab.Üks mu suuri lemmikuid plaadil.Mul tulid peaaegu pisarad silma.

Kuna ma pean minema siis jääb asi hetkel pooleli.Hiljem vaatan ülejäänud ära Cool .
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by mammukz on Sat Jun 05, 2010 2:01 pm

Oh, ma loen siit ainult positiivseid kommentaare. Eks mu öö on siis sisustatud, kuna päeval mul kohe üldse aega pole.. Very Happy [You must be registered and logged in to see this image.]
mammukz
mammukz

Back to top Go down

Post by Cin on Sat Jun 05, 2010 4:52 pm

Mul on väike vaba moment.Jätkan vaatamist ja kommenteerimist.

Sure Fire Winners - Mõtlesin ja mõtlesin, et keda Monte mulle meenutab.Välja mõtlesin.Oli kunagi üks lastesaade "Hei pöialpoisid" ja seal oli Jõumees Jõnnu Laughing .
SWF oleks tahtnud rohkem energiat näha.Aga see vest ja need püksid - nii ilusad.

Strut - ma armastan seda laulu ja hingan ka selle taktis.Ja see jakk Faint .

Music Again - Taust on vägev ja mulle meeldib kuidas Adami soeng koost laguneb Laughing .Mulle meeldib see, et Adam suudab alati, kasvõi väikese variatsiooniga laulu jälle teistsuguseks muuta nagu 2:39.

Broken Open - [You must be registered and logged in to see this image.]

If I Had You - Intro oli vinge.IIHY paneb mind ka alati hüppama Laughing Oot-oot, rewind.4:11 paiku tegi Tommy Adami õlale musi wub .

Mad World - kiirem variant on täitsa OK.

Teate, mu süda tilgub verd ja ma olen Ameeriklaste peale kade.Ma tahan Adamit oma silmaga näha ja oma kõrvaga kuulata.Internet ja YT pole ikka päris see.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sat Jun 05, 2010 6:53 pm

Jõudsin ka nüüd ülejäänud videod ära vaadata.

Broken Open oli hingematvalt ilus nagu alati. See taustaanimatsioon jättis tunde nagu hõljuks Adam kuskil kosmoses. Ja ma alles nüüd märkasin ta sädelevat mikrofoni. Sest loomulikult on Adamil sädelev mikrofon. Laughing

IIHY - bändi into oli lahe, mulle meeldib, et Adam võtab aega selleks, et tunnustada oma bändi ja tantsijaid. Need värvilised laserid olid toredad. Ja Adam oma koostpudeneva soenguga meenutas mulle millegipärast Edward Scissorhandsi. Suspect Aga selle laul energia on tõesti nakkav, hüppasin lausa tooli peal kaasa. Ei kujuta ette, mis saaks, kui seda päriselt kontserdil kuuleks.

Mad World - eelistan seda aeglasemat varianti, aga ka see ei olnud üldse mitte halb. See lõpuosa (3.st minutist alates) oli eriti lahe.

Mul on hea meel, et Adam on saanud üles ehitada täpselt nii dramaatilise ja teatraalse tuuri kui ta ise tahtis (hea küll, kui tuldpurskavad elemendid välja jätta, aga võib-olla on need tal kuskil varrukas). Ja ta on kuidagi suutnud omandada kõik Ameerikas leiduvad laserid. Very Happy Igatahes, terve see etendus oli minu meelest väga hästi üles ehitatud, igasuguseid eriefekte oli ülekülluses, aga ometigi ei varjutanud need kunagi Adamit, vaid olid pigem selliseks mõnusaks taustaks. Ja Adami kostüümid (v.a võib-olla see esimene hernehirmutise oma - nõus Ciniga, kübar oli lahe, aga need narmad No ) olid väga adamlikud. Ma usun, et tal on neid teisigi ja et ta vahetab neid erinevatel šõudel. Sest ei sobi ju ometigi kaks õhtut järjest samades riietes esineda. Ja Sutanile tuleks medal anda.

Nii, 1 etendus vaadatud, 69 veel jäänud.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by aliaga on Sat Jun 05, 2010 10:17 pm

alguses pilte ja eelvaateid nähes kartsin, et see paabulinnundus matab esinemise ära. aga ei, toetab väga hästi. (ei taha üldse kontsedile, ei taha... Drools)

mis ma öelda tahtsin - tsirkus minu võib minu poolest olla või mitte olla, peaasi et laulmine ja laulud on head. adam pole selle koha pealt veel alt vedanud. Thumbs up
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by Cin on Sat Jun 05, 2010 11:08 pm

Montest pandi ka eilse kontseri põhjal kokku klipp.Ja Tommy oma lehvivate lokikestega oli ka näha Laughing .

Seal oli lahe see, kuidas Sasha trepist alla tuli, mida nendes eelmistes videotes vist näha ei olnud. Selline väga maolik roomamine. Laughing

Ring of Fire

Seal on seda tulerõngast ennast ka paremini näha. Ja Tommyt. Tommyl on ka selja peal midagi, aga ma ei saanudki hästi aru, mis. Võimalik, et sinna on ka T täht tikitud.

Fever

Ma alles nüüd märkasin, et Adam on paljajalu. wub
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by mammukz on Sat Jun 05, 2010 11:59 pm

Nonii.. Siit tuleb minu pikk teismelise ''oumaigaad-kui-hea'' arvamus kontserti kohta, mida keegi väga lugeda ei viitsi Very Happy

Voodoo - Oh, see kui ta näitas Tommyle samal ajal kui laulis ''youre the hunter'' Surprised Mõnusalt aeglane liikumine jms, läheb lauluga kaasa.

Riietus oli väga lahe, aga võibolla tõesti natukene oli midagi liiga palju Very Happy

Ja opaa, kas Tommy on uue bassi saanud? Selle punase? Või olen mina midagi vahele jätnud? Very Happy

Down The Rabbit Hole - Arvatavasti on viga minu läpaka kõlarites, aga mind häirib, kui ma ei kuule kõiki bassi-kidra-jms käike selgelt välja. *Läheb toob kõrvaklapid* Palju parem Very Happy Ahhh, ma lihtsalt armastan neid bassikäike wub

Ring Of Fire - Ooo, pime, natuke valgust, maagiline Very Happy Adam nägi vahepeal nagu mõni deemon välja Suspect

Ta meik Faint Ma lihtsalt armastan seda Very Happy

Fever - Mulle juba alguses tundus, et ma hakkan seda versiooni armastama Surprised Täiega meeldis ikka.

Ma olen tantsijate osas ümber mõelnud Very Happy Nad on väga head ja meeldivad mulle Very Happy
Samas ma pean mainima, et Adam on vokaalselt tohutult arenenud. Mõni päev tagasi kuulasin AOL Live versiooni Feverist, ja mulle lihtsalt tuli meelde, kuidas keegi siit foorumist (Cin vist) ütles, et Adami hääl meenutab Smurfi (?) häält :'D

Sleepwalker - Holy :O Mul ei jagu sõnu. Awesome

Mulle meeldib kui ladusalt vms ta laulab. Vahepeal on tunne, et kohe tal hääl murdub, kuid siiski läheb ilusasti edasi Smile
Ja üldse meeldib mulle live kontserte vaadata, saan lõpuks ära kuulata absoluutselt kõik bassikäigud Very Happy Ma arrrrmastan bassi lihtsalt Surprised

Whataya Want From Me
- Olen ka sellest veits tüdinenud juba, aga sundisin ennast vaatama-kuulama. AKUSTILINE. Kümme punkti akustilisuse eest Very Happy Midagi teistmoodi vähemalt.

Soaked - Üldse kohe ei tahtnud vaadata.. Ja ei vaadanudki. Aiai, paha mina. No

Lavaline paigutus oli väga hea, kõik bändimehed on reas, mitte et ei ole Longineu kõige taga ja teised ees Smile Lavaefektid olid ka ikka väga lahedad!

Aftermath - Lõpuks sai ka see lives ära kuuldud. Väga ilus oli. Võrratu.

Sure Fire Winners - Ahhhhh, mu lemmik lugu plaadilt. Hea, et ka see esitus on mu lemmik Smile Kui ikka rokki teha, siis täiega Very Happy Tahaks ise ka ükskord SFW'i lives esitada Surprised Paljugi mis tahaks.. Very Happy

See bändi jämmimine vms Adami riidevahetuse ajal oli ka super. Need uued riided meeldisid mulle ka Very Happy

Strut - Oooh, see mantel/jakk/vms on lahe Faint Jällegi väga hea esitus.

Music Again - Kuulge, ausalt, mul saavad sõnad otsa Very Happy Ma pean oma sõnu kordama: võrratu.

Broken Open - Kui ma tavaliselt seda laulu nö unelauluna kasutan siis seekord ma küll magama ei jäänud Surprised Ahh, perfektne.

If I Had You - See bänditutvustus alguses ja taustamuusika vms - AHHH, paneb ohkama Very Happy Monte robotihäält oli vähe seal ''boys rolling in maseratis'' ajal -.- Aga tõsiselt, ma mõtlen siin juba uute sõnade leiutamisele Very Happy Ja kas nad on IIHY'd mingi poole tooni võrra madalamaks tõstnud või on asi jälle lihtsalt minus? Very Happy Ma vaatasin nagu Tommy vahepeal pühiks suud vastu Adami õlga :'D Hahaha ja siis kas Adam seal aeglasemas kohas nuusutas oma kaenlaaluseid või vaatas niisama varrukaid? :'D Ja ah sa mait need tantsijate tutvustused Surprised See sassiminek oli armas tegelikult Very Happy

Mad World - Faint Mulle meeldib see kiire rütm.

Aga publik... Minu jaoks seisis publik liiga paigal.. Mõned üksikud hüppasid aga erilist liikumist ma küll ei märganud, oli jälle minu probleem? Very Happy

Cin wrote:Ja Tommy oma lehvivate lokikestega oli ka näha Laughing
Sa ikka tahad mind öösel, kui kõik on vaikne, valjult naerma ajada, jah? Very Happy

Igatahes kokkuvõttes - mulle tohutult meeldis.
Aitäh tähelepanu eest Bow
mammukz
mammukz

Back to top Go down

Post by Cin on Sun Jun 06, 2010 12:13 am

Aitäh mammukz [You must be registered and logged in to see this image.]!!! Ma tulin foorumisse asja pärast ja jäin sinu arvustust lugema ja mul läks meelest mida ma siia otsima tulin [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.].
Mõningase mõtlemise peale tuli meelde miks ma siia tulin aga võta näpust, asjatu käik.Leidsin Twitterist oma murele lahenduse Doh! .
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by trixibelle on Sun Jun 06, 2010 10:58 am

Kuna mulle tohutult meedib lugeda teiste kommentaare Adami esitustele, siis kirjuta nii pikalt, kui tahad, mammukz! Very Happy

mammukz wrote:
If I Had You - See bänditutvustus alguses ja taustamuusika vms - AHHH, paneb ohkama Very Happy Monte robotihäält oli vähe seal ''boys rolling in maseratis'' ajal -.- Aga tõsiselt, ma mõtlen siin juba uute sõnade leiutamisele Very Happy Ja kas nad on IIHY'd mingi poole tooni võrra madalamaks tõstnud või on asi jälle lihtsalt minus? Very Happy Ma vaatasin nagu Tommy vahepeal pühiks suud vastu Adami õlga :'D Hahaha ja siis kas Adam seal aeglasemas kohas nuusutas oma kaenlaaluseid või vaatas niisama varrukaid? :'D Ja ah sa mait need tantsijate tutvustused Surprised See sassiminek oli armas tegelikult Very Happy
Mis tuletab mulle meelde, et ma selle suupühkimise pärast tahtsingi IIHY-d teise nurga alt vaadata, aga sinnamaale ma loomulikult ei jõudnud, enne tuli uni kallale. Laughing Eks siis päeb täna millalgi aega leidma. Ma nagu loodan, et ta tegelikult ei pühkinud, niimoodi läheb ju huuleläige ära. Kuigi Adam võib vist selle särgi niisama maha kanda, kuna selle varrukad ütlesid üles.

Mis sassiminekust sa räägid? Mina ei pannud loomulikult midagi tähele... Embarassed

Cin wrote:Aitäh mammukz [You must be registered and logged in to see this image.]!!! Ma tulin foorumisse asja pärast ja jäin sinu arvustust lugema ja mul läks meelest mida ma siia otsima tulin [You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.].
Mõningase mõtlemise peale tuli meelde miks ma siia tulin aga võta näpust, asjatu käik.Leidsin Twitterist oma murele lahenduse Doh! .

Ei ole ilus niimoodi teistes põnevust tekitada! Räägi ikka meile ka. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Cin on Sun Jun 06, 2010 11:23 am

trixibelle wrote:Ei ole ilus niimoodi teistes põnevust tekitada! Räägi ikka meile ka. Laughing
Ega see nüüd ni põnev asi kah polnud Very Happy .Aga kui sa tahad teada, siis ma tulin otsima siia, et mis koht see on kus Adam järgmisena esineb.Ja lootsin, et kui ma selle teada saan siis hakkan streami otsima.Aga enne kui mulle meelde tuli miks ma siia tulin, oli Twitteris streamid olemas.Ja pärast vaatasin, et mammukz oli need siia ka postitanud Smile .Nii, et selline põnev lugu Wink .

Ma vist mammukzile kirjutasin, et panen hääle maxi peale ja ise jään magama.Ärge teie seda järgi tehke.Ma pidin poole öö pealt südamerabanduse saama ja pealekauba voodist alla kukkuma.Streami pakkujad tegid mingi aeg testi, siis laulsid Alison ja Orianthi.
Ja kusagil 4.30 hakkas Adam pihta.Ärkasin siis kui ta laulis DTRH.Aga need streamid on mõtetud, nagu sa Trixy ise tead, ei saa häälest korralikult aru, pilt on udune ja lõpuks jooksis üldse kinni ja pärast oli üldse OFF AIR ja seda kõik DTRH ajal.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics