GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Akustiline album!

+8
annie
glambert_
Nele
cookie
trixibelle
Maris07
Cin
mammukz
12 posters

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Tue Nov 23, 2010 5:30 pm

mammukz wrote:Muidugi Eestisse tellida ei saa.. No jess!!! -.- Vähemalt seal ''select your country'', kui midagi tellida tahad, siis Eestit seal ei ole, või olen mina pime?!
Ma avastasin ka seda. Sad Võimalik, et netikulleri või muu säärase kaudu kuidagi annab tellida, ma pole jõudnud veel uurida.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by glambert_ Tue Nov 23, 2010 5:47 pm

Meh
glambert_
glambert_

Posts : 257
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Tue Nov 23, 2010 6:21 pm

Amazonis on plaat olemas aga hetkel tellimis võimalust ei pakuta ja nagu ma aru saan siis sealt saab vaid lugude kaupa osta.Seega, reaalset käega katsutavat plaati sealt kaudu ei saa.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by mammukz Tue Nov 23, 2010 8:56 pm

Saatsin Laseringi kirja, et kas on võimalik, et nende poodi see EP müüki tuleb. Ma arvan, et vastus on ''ei'', aga kõik võimalused peab ju ometigi läbi proovima! Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Tue Nov 23, 2010 9:01 pm

mammukz wrote:Saatsin Laseringi kirja, et kas on võimalik, et nende poodi see EP müüki tuleb. Ma arvan, et vastus on ''ei'', aga kõik võimalused peab ju ometigi läbi proovima! Very Happy
CdMarketisse pole vist üldse mõtet pöörduda.Sest olen sealt küsinud remix plaatide kohta ja vastused on olnud negatiivsed.Seega nendele ka lootma jääda ei saa.Kahjuks.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Tue Nov 23, 2010 10:17 pm

Ma arvan, et plaadina seda saabki ainult ametlikult veebilehelt ette tellida.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Tue Nov 23, 2010 10:39 pm

Arvutasin netikulleri lehel, selle plaadi Eestisse toomine maksaks u 315 krooni (434 oleks see plakatiga variant). Ma vist jätan vahele.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Tue Nov 23, 2010 11:02 pm

Teadmiseks seda, et kõik saadetised mis tulevad väljaspoolt EL'i, nendele rakendatakse impordi ja tollimaks.Maksust on vabastatud saadetised alla 22€.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Tue Nov 23, 2010 11:08 pm

Cin wrote:Teadmiseks seda, et kõik saadetised mis tulevad väljaspoolt EL'i, nendele rakendatakse impordi ja tollimaks.Maksust on vabastatud saadetised alla 22€.
No see plaat on kindlasti alla 22€. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Tue Nov 23, 2010 11:14 pm

trixibelle wrote:
Cin wrote:Teadmiseks seda, et kõik saadetised mis tulevad väljaspoolt EL'i, nendele rakendatakse impordi ja tollimaks.Maksust on vabastatud saadetised alla 22€.
No see plaat on kindlasti alla 22€. Smile
Aga plaadile juurde arvestatakse ka saatekulud ja see summa mis kokku tuleb selle pealt arvestatakse Smile .
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Tue Nov 23, 2010 11:33 pm

Cin wrote:
trixibelle wrote:
Cin wrote:Teadmiseks seda, et kõik saadetised mis tulevad väljaspoolt EL'i, nendele rakendatakse impordi ja tollimaks.Maksust on vabastatud saadetised alla 22€.
No see plaat on kindlasti alla 22€. Smile
Aga plaadile juurde arvestatakse ka saatekulud ja see summa mis kokku tuleb selle pealt arvestatakse Smile .
Vaatasin, et Netikulleri puhul on see piir 150 EURi, vähemalt nii nad oma kodulehel väidavad.

Aga see saatekulu pealt mingi maksu küsimine, see on küll ülinõme. Isegi maksa hingehinda selle eest tavaliselt. Meh
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Tue Nov 23, 2010 11:43 pm

trixibelle wrote:
Cin wrote:
trixibelle wrote:
Cin wrote:Teadmiseks seda, et kõik saadetised mis tulevad väljaspoolt EL'i, nendele rakendatakse impordi ja tollimaks.Maksust on vabastatud saadetised alla 22€.
No see plaat on kindlasti alla 22€. Smile
Aga plaadile juurde arvestatakse ka saatekulud ja see summa mis kokku tuleb selle pealt arvestatakse Smile .
Vaatasin, et Netikulleri puhul on see piir 150 EURi, vähemalt nii nad oma kodulehel väidavad.

Aga see saatekulu pealt mingi maksu küsimine, see on küll ülinõme. Isegi maksa hingehinda selle eest tavaliselt. Meh
Ma vaatasin Adami kodukal, et palju see plaat ka siis maksma läheks - võtsin lahti Soome lehe ja see postriga album koos saatekuludega läheks maksma natuke üle 15€.Vot Very Happy
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by annie Wed Nov 24, 2010 12:09 am

arvasin alguses, et ma ei hakka sellele raha kulutama, aga nüüd tahaks ikkagi põhimõtte pärast.
mu õde on spets ameerika-eesti vahel pakkide saatmises, uurin temalt saatekulude kohta...
annie
annie

Posts : 56
Join date : 2010-10-03
Age : 38

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Wed Nov 24, 2010 10:39 am

Cin wrote:Ma vaatasin Adami kodukal, et palju see plaat ka siis maksma läheks - võtsin lahti Soome lehe ja see postriga album koos saatekuludega läheks maksma natuke üle 15€.Vot Very Happy
Kui otse saaks tellida, siis poleks väga viga jah. Läti ja Leetu ju saab, ma ei saa aru, miks meile ei saa.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by xILoveAdamLambertx Wed Nov 24, 2010 3:56 pm

imelik jah, et meie ei saa.. või on lihtsalt eesti riik nii mõttetu ja väike, et seda ei pandagi kuskile.. :S
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Wed Nov 24, 2010 5:33 pm

trixibelle wrote:
Cin wrote:Ma vaatasin Adami kodukal, et palju see plaat ka siis maksma läheks - võtsin lahti Soome lehe ja see postriga album koos saatekuludega läheks maksma natuke üle 15€.Vot Very Happy
Kui otse saaks tellida, siis poleks väga viga jah. Läti ja Leetu ju saab, ma ei saa aru, miks meile ei saa.
Üleüldine tellimine käib läbi mingi Sony lehe.Seega ma arvan, et nendes kohtades on olemas Sony esindused aga meil pole (ja nagu saate aru ma ei mõtle Sony tehnikapoode) Smile.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Wed Nov 24, 2010 5:42 pm

Näide.Mulle tuli hiljuti Ameerikast pakk.Väärtuses 750EEK, selle pealt tasusin tollile 101.60EEK ja importmaksu (meie keeles käibemaks) 150.00EEK
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Wed Nov 24, 2010 6:08 pm

Cin wrote:Näide.Mulle tuli hiljuti Ameerikast pakk.Väärtuses 750EEK, selle pealt tasusin tollile 101.60EEK ja importmaksu (meie keeles käibemaks) 150.00EEK
Jube röövimine ikka tundub. Smile Kuigi meil müüdaval kaubal on see juba hinna sees, aga ikkagi.

Aga miks sul seal pakil see väärtus peal oli üldse? Kui ma eelmine aasta tellisin Amazonist, siis minu meelest seal hinda peal polnud. Mul oli muidugi ainult 180 krooni ka. Võib-olla sellepärast ka ei olnud, et ma märkisin, et see on kingitus ja siis ei ole viisakas hinda panna. Razz
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by trixibelle Wed Nov 24, 2010 6:10 pm

Cin wrote:Üleüldine tellimine käib läbi mingi Sony lehe.Seega ma arvan, et nendes kohtades on olemas Sony esindused aga meil pole (ja nagu saate aru ma ei mõtle Sony tehnikapoode) Smile.
Ma ütlen, Eesti on tõesti nagu mingi pommiauk, mingit tsivilisatsiooni pole. Rolling Eyes
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Cin Wed Nov 24, 2010 6:24 pm

trixibelle wrote:
Cin wrote:Näide.Mulle tuli hiljuti Ameerikast pakk.Väärtuses 750EEK, selle pealt tasusin tollile 101.60EEK ja importmaksu (meie keeles käibemaks) 150.00EEK
Jube röövimine ikka tundub. Smile Kuigi meil müüdaval kaubal on see juba hinna sees, aga ikkagi.

Aga miks sul seal pakil see väärtus peal oli üldse? Kui ma eelmine aasta tellisin Amazonist, siis minu meelest seal hinda peal polnud. Mul oli muidugi ainult 180 krooni ka. Võib-olla sellepärast ka ei olnud, et ma märkisin, et see on kingitus ja siis ei ole viisakas hinda panna. Razz
Ma uurisin ühest ja teisest kohast aga ma ei viitsi hetkel üles otsida neid lehti.
Aga meelde jäi see, et isegi kui keegi saadab kingituse peab olema kirjas asjade väärtus.Seega nad isegi kingituste pealt võtavad vahel makse.VB kingituste asi käib kaalu järgi?
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by annie Thu Nov 25, 2010 12:05 am

mina sain õelt nii palju teada, et kui mul oleks ameerikas keegi, kes selle cd ostaks ja väiksesse mulliümbikusse paneks, siis läheks saatekulu eestisse mingi 3-4 dollarit. (kaalu järgi) kui see inimene peab plaadi veel kuskilt tellima ja veel mingi usa-sisese saatekulu maksma, siis alla 7$ ei saa..
aga... õde rääkis ka seda, et sellist odava saatekuluga saatmist ei oska enamasti postitöötajadki teha. ja selle ühe inimesega, kes oskas, ta enam ei suhtle...
samas, kui saaks mitu plaati korraga tellida, siis läheks ka saatekulu odavamaks. õde ütles, et põhimõtteliselt ta võib mõne usakaga rääkida küll. siis on usalduse küsimus muidugi.
minul on igatahes kinnisidee see plaat saada. kas keegi on mõne odavama variandi leidnud? või kas keegi tahaks ka plaati, kui ma tellin? siis saaks õde täpselt öelda, palju see maksma läheks ja kas saab.
annie
annie

Posts : 56
Join date : 2010-10-03
Age : 38

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Nele Thu Nov 25, 2010 11:06 am

annie wrote:mina sain õelt nii palju teada, et kui mul oleks ameerikas keegi, kes selle cd ostaks ja väiksesse mulliümbikusse paneks, siis läheks saatekulu eestisse mingi 3-4 dollarit. (kaalu järgi) kui see inimene peab plaadi veel kuskilt tellima ja veel mingi usa-sisese saatekulu maksma, siis alla 7$ ei saa..
aga... õde rääkis ka seda, et sellist odava saatekuluga saatmist ei oska enamasti postitöötajadki teha. ja selle ühe inimesega, kes oskas, ta enam ei suhtle...
samas, kui saaks mitu plaati korraga tellida, siis läheks ka saatekulu odavamaks. õde ütles, et põhimõtteliselt ta võib mõne usakaga rääkida küll. siis on usalduse küsimus muidugi.
minul on igatahes kinnisidee see plaat saada. kas keegi on mõne odavama variandi leidnud? või kas keegi tahaks ka plaati, kui ma tellin? siis saaks õde täpselt öelda, palju see maksma läheks ja kas saab.

Oleneb ,mis lõpphind kokku tuleb aga oletan ,et oleksin käsi .Niiväga tahaks seda plaati Happy
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by mammukz Thu Nov 25, 2010 3:16 pm

Ma hüppaks ka kampa kui tellimiseks läheb Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by glambert_ Thu Nov 25, 2010 3:23 pm

Arvatavasti tellinksin siis mina ka Smile
glambert_
glambert_

Posts : 257
Join date : 2010-10-13

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by annie Fri Nov 26, 2010 1:35 am

ok, uurib 4 plaadi kohta...
annie
annie

Posts : 56
Join date : 2010-10-03
Age : 38

Back to top Go down

Akustiline album! - Page 2 Empty Re: Akustiline album!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum