GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suvaline sodi

Page 7 of 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Go down

Suvaline sodi - Page 7 Empty Re: Suvaline sodi

Post by trixibelle Mon Jun 28, 2010 11:19 pm

Meie istume alati filmide lõpuni ja vaatame kõik tiitrid ära. Tädikesed küll asuvad juba koristama ja kindlasti vihkavad meid, aga lõppude lõpuks ju need sinna sellepärast pannaksegi, et inimesed neid vaataks. Pole seal midagi imelikku.

Mina ei käinud kinos 2012 vaatamas, isegi Adami pärasti ei viitsinud minna. Ehk tuleb kunagi telekast. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by trixibelle Thu Jul 01, 2010 2:55 pm

Ei ole vist kõige positiivsema alatooniga, aga vahet pole. Comixed. com koomiksiriba.

http://comixed.com/2010/06/24/4-koma-comic-strip-this-is-heavy/
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by aliaga Sun Jul 04, 2010 7:25 pm

Cin wrote: Teine asi juhtus töö juures.Vaatasin parasjagu IIHY videot kui mu meessoost töökaaslane tuppa astus.Uudishimulik nagu ta on, tuli kohe minu juurde ja küsis, et mida ma vaatan.Andsin siis kõrva klapid talle ja iPodi ka.Ta polnud just suures vaimustuses Adamist.Aga ma annan talle andeks.Ta on vene rahvusest ja teda huvitavad rohkem vene laulukesed, no ja ta on ka veel usklik.Ma igaksjuhuks ei öelnud, et Adam gay on. Laughing .

Esimeseks kuulamiseks-vaatamiseks mitte-Adami-fännile soovitan WWFMi videot. Muidugi tasub eeluurimist teha, et millist muusikat inimene kuulab - kas rokki, poppi, dance'i või midagi. Siis valida sobiv Adami laul, õnneks on valikut Smile WWFM on selline vahepealne ja ta ei näe videos ka liiga drag queen välja.
Targutan siin ilgelt, ma tean Razz Kõigil on lubatud ignoreerida.
Pean jätkuvalt FYE ja IIHY nõrgemateks lugudeks tema plaadil. Puudub isikupära ja pole meeldejäävad, imho. FYE kohta küsivad mitte-fännid, et kas see on Britney Spears ja IIHY kohta, et kas see jäi Eurovisioonilt välja. Kõige positiivsemat vastukaja on saanud Fever, WWFM, Sleepwalker, SFW, Strut, MA ja CLYG.
Ma meenutan alati seda, kui kuulsin albumit esimest korda - millised lood mulle esmakordsel kuulamisel meelde jäid. (Sest takkajärgi on mulle kõik lood meeldima hakanud). FYE ja IIHY polnud nende seas. Sest mõelge - keskmine raadiokuulaja pole Adami fänn ning kuuleb lugu raadiost võibolla ainult korra. Nii et lugu peab meelde jääma esimesel kuulamisel! Teine väga tähtis aspekt on minu arvates see, kas lugu kannab akustiliselt. FYE ja IIHY vist mitte.
Positiivne külg on see, et nüüd on hullemad lood eest ära ja asi saab aint paremaks minna...
Krt, kirja pandult paistab kõik hullem kui ma mõtlesin. Ma ei ole FYE ja IIHY vastu (mõlemad annavad positiivse laengu - Adam ju!), aga ma kujutan ette, et kui ma ei teaks Adamit, siis ei suudaks ta nendega mu tähelepanu köita. Aga mina tahan, et kogu maailma rahvas teaks, kui kuradi andekas ta on!
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 10:29 am

Kui me juba neid ebapopulaarseid arvamusi siin väljendame, siis mina olin natuke pettunud, kui ma Adami albumit esimest korda kuulsin. Tundus kuidagi selline tavaline ja nagu võiks igaüks kes neid laulda. Fever ja Broken Open ja Music Again olid need, mis mulle kohe esimesele kuulmisel meeldisid. Aga mida ma rohkem ma seda albumit kuulasin, seda enam meeldima hakkas. Kuigi see on minu puhul tavaline, väga vähe on minu lemmiklaulude hulgas neid, mis mulle kohe esimest korda kõrva jäid.

Aga tõsi ta on, et keskmine inimene kuuleb laulu korra raadiost ja kui see talle siis muljet ei avalda, siis ta rohkem sellest ei hooli. Kui just tõesti ei ole mingi selline lugu mida leierdatakse nii palju, et see jääbki kummitama.

Aga ma tahaks kuulda akustilist FYE't. Laughing AMAde ajal ta vistu kuidagi sedamoodi algaski. Ainult et seal on helikvaliteet nii kehv, et ma ei ole suutnud seda enam vaadata/kuulata, eeldusel et see üldse kuskil internetis saadaval on enam.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 7:02 pm

trixibelle wrote:Kui me juba neid ebapopulaarseid arvamusi siin väljendame, siis mina olin natuke pettunud, kui ma Adami albumit esimest korda kuulsin. Tundus kuidagi selline tavaline ja nagu võiks igaüks kes neid laulda. Fever ja Broken Open ja Music Again olid need, mis mulle kohe esimesele kuulmisel meeldisid. Aga mida ma rohkem ma seda albumit kuulasin, seda enam meeldima hakkas. Kuigi see on minu puhul tavaline, väga vähe on minu lemmiklaulude hulgas neid, mis mulle kohe esimest korda kõrva jäid.

Aga tõsi ta on, et keskmine inimene kuuleb laulu korra raadiost ja kui see talle siis muljet ei avalda, siis ta rohkem sellest ei hooli. Kui just tõesti ei ole mingi selline lugu mida leierdatakse nii palju, et see jääbki kummitama.

Aga ma tahaks kuulda akustilist FYE't. Laughing AMAde ajal ta vistu kuidagi sedamoodi algaski. Ainult et seal on helikvaliteet nii kehv, et ma ei ole suutnud seda enam vaadata/kuulata, eeldusel et see üldse kuskil internetis saadaval on enam.

Ma teadsin, et unustasin kõige tähtsama laulu ära - Broken Open Doh! Minu lemmik tema plaadilt, kuni tuli välja GLYG.

Minu pettumus sai alguse ilmselt sellest, et Adamit esitleti Idoli ajal kui rokkarit. Ja mina fännan klassikalist rokki. Aga siis plaat tuli selline printsessidisko. (Mille vastu mul ka midagi pole, aga see pole kuigi tõsiseltvõetav.)

Samaaaas... Ma pole ühtki teist plaati nii palju kuulanud kui seda wub

FYE ja IIHY ilmselt saab akustiliselt esitada, aga siis muutub meloodia nii palju, et pole enam sama laul. Arvan mina, muusikavõhik.

Olen nüüd Negative Nellie edasi ja avaldan arvamust, et selle plaadikaanega tegi ta endale ainult kahju. Kui see esimest korda välja tuli, siis ma mõtlesin, et oh god, see töötab ainult siis, kui muusika on erakordselt hea või midagi ennekuulmatut. Aga oli tavaline popp. Närvi ajab, et ma pean inimestele selgitama, et see pole mingi naine ega Pink ega drag queen. Kujutate ette, et see kaanepilt on ainuke, mida nad Adamist näinud on? Ja siis kujutavad ette, kuidas selline laulab... Inimesi ei huvita selle kunstiline kontseptsioon või mida iganes. Muigugi võb väita, et kaanepilt polegi eriti tähtis, aga krt, ma olen näinud, kuidas inimesed nägusid teevad ja seda lihtsalt kuulata ei taha.
Pealegi sellise meigi ja fototöötluse jaoks on Adam naturaalselt liiga ilus - nii ta näebki välja nagu naine. Erinevalt Bowie'st.

aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 7:50 pm

aliaga wrote: Närvi ajab, et ma pean inimestele selgitama, et see pole mingi naine ega Pink ega drag queen. Kujutate ette, et see kaanepilt on ainuke, mida nad Adamist näinud on? Ja siis kujutavad ette, kuidas selline laulab... Inimesi ei huvita selle kunstiline kontseptsioon või mida iganes. Muigugi võb väita, et kaanepilt polegi eriti tähtis, aga krt, ma olen näinud, kuidas inimesed nägusid teevad ja seda lihtsalt kuulata ei taha.
Kurb küll, aga nii see on. Minu õde on juba jõudnud kaks korda mu käest küsida, et kuule, kas see on naine vä? Sad Massile meeldimiseks oleks pidanud olema ilmselt keskmisele inimesele midagi vähem ähvardavamat. Aga samas on siiski tegu Adamiga ja mis mulle tema juures meeldib on just see tema I-don't-give-a-damn olek. Ja samas on see plaat kõigest hoolimata minu meelest üsna korralikult müünud
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx Mon Jul 05, 2010 7:53 pm

aliaga wrote:
trixibelle wrote:Kui me juba neid ebapopulaarseid arvamusi siin väljendame, siis mina olin natuke pettunud, kui ma Adami albumit esimest korda kuulsin. Tundus kuidagi selline tavaline ja nagu võiks igaüks kes neid laulda. Fever ja Broken Open ja Music Again olid need, mis mulle kohe esimesele kuulmisel meeldisid. Aga mida ma rohkem ma seda albumit kuulasin, seda enam meeldima hakkas. Kuigi see on minu puhul tavaline, väga vähe on minu lemmiklaulude hulgas neid, mis mulle kohe esimest korda kõrva jäid.

Pealegi sellise meigi ja fototöötluse jaoks on Adam naturaalselt liiga ilus - nii ta näebki välja nagu naine. Erinevalt Bowie'st.

Kui ma veel Adam'it ei fännanud ja nägin seda kaanepilti, siis pettusin tõsiselt, sest ma teadsin, et ta on täitsa ilus ja see kaanepilt oli naeruväärne. Ei tasu rikkuda üleliigse töötusega Adam'i ilu.
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 8:06 pm

xILoveAdamLambertx wrote:
aliaga wrote:

Kui ma veel Adam'it ei fännanud ja nägin seda kaanepilti, siis pettusin tõsiselt, sest ma teadsin, et ta on täitsa ilus ja see kaanepilt oli naeruväärne. Ei tasu rikkuda üleliigse töötusega Adam'i ilu.

Ma küll selle kaanepildi koha pealt nii kriitiline.Mis oleks olnud alternatiiv?
Mingi tavaline kaanepilt poleks olnud Adam ju.
Surprised
Võib olla tõesti natukene liiga retušeeritud.
Isiklikult teeks selle kaugemalt ning võiks olla rohkem glittery aga päris naine ta seal välja minu arust ei näe nagu teinekord olen kuulnud.See ka võib olla retušeerimise tulemus.Muide lasin oma tädile idoli esitusi ja post-idol esitusi.Talle meeldisid idoli aegsed rohkem.Arvas,et muusikatööstus on nö tast üle sõitnud.Adam ise muidugi ütles ,et see nii pole ja ma ei tahaks sellega väga nõustuda.
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 8:20 pm

Nele wrote:Ma küll selle kaanepildi koha pealt nii kriitiline.Mis oleks olnud alternatiiv?
Mingi tavaline kaanepilt poleks olnud Adam ju.
See Inglismaa albumi oma näiteks. Kuigi kahtlemata oleks ka see mõne jaoks liialt olnud. Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by Cin Mon Jul 05, 2010 8:26 pm

Mis tehtud see tehtud ja meil tuleb sellega leppida.Iseasi kuidas keegi sellega toime tuleb.
Ma siis nokin ka veidike selle teema kallal.Ma ei pea seda pilti mingiks jubetiseks aga see pilt oleks võinud tulla mõne aasta pärast kui Adam on inimestele tuttavam ja muusikamaailmas juba kanda kinnitanud.
Esialgu oleks Adam ikkagi pidanud alustama pisut tagasihoidlikumalt.
Jah, see kaanepilt on provokatiivne.Need, kes juba enne albumi ilmumist Adamit teadsid, teadsid, et selline Adam ongi.
Aga, kes polnud kursis nende mõttemaailm jääbki poolikuks.Sest kaanest nad kaugemale ei näe.Ja seal see teekond üldjuhul ka lõpeb.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 8:28 pm

Cin wrote:Mis tehtud see tehtud ja meil tuleb sellega leppida.Iseasi kuidas keegi sellega toime tuleb.
Ma siis nokin ka veidike selle teema kallal.Ma ei pea seda pilti mingiks jubetiseks aga see pilt oleks võinud tulla mõne aasta pärast kui ta on inimestele tuttav ja muusikamaailmas juba kanda kinnitanud.
Jah, see kaanepilt on provokatiivne.Need, kes juba enne albumi ilmumist Adamit teadsid, teadsid, et selline Adam ongi.
Aga, kes polnud kursis nende mõttemaailm jääbki poolikuks.Sest kaanest nad kaugemale ei näe.Ja seal see teekond üldjuhul ka lõpeb.

Aga vb need inimesed ,kes ainult kaanepildi põhjal hindavad ei olegi Adami sihtgrupp?Nad ongi vb liiga kitsarinnalised ,et sellest kaugemale näha?Äkki Adam polegi nende jaoks?
Mulle meeldis kui Adam ütles peale AMA ühes backstage intekas ,et if you cant handle it then maybe im not for you.Ütles ,et ta usub kunstilisse vabadusse ja pole see teeb muusikat igaühe maitse jaoks.
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by Cin Mon Jul 05, 2010 8:44 pm

Nele wrote:Aga vb need inimesed ,kes ainult kaanepildi põhjal hindavad ei olegi Adami sihtgrupp?Nad ongi vb liiga kitsarinnalised ,et sellest kaugemale näha?Äkki Adam polegi nende jaoks?
Mulle meeldis kui Adam ütles peale AMA ühes backstage intekas ,et if you cant handle it then maybe im not for you.
See on selline kaheotsaga asi.Eks loomulikult on lihtne öelda, et kui ei meeldi ära vaata, kuula jne.Kindel on see, et mitte kunagi ei saa kõigile meeldida.See oleks liialt igav.Loogish, et see on inimese enda probleem kui ta näeb vaid ühte aspekti.
Aga teisest küljest, kuna see on Adami esimene ametlik album oleks võinud alustada veidi tagasihoidlikumalt, mitte kärts-mürts-see-ma-olen kaanepilt.Ta oleks pidanud laskma inimestel end rohkem avastada, mitte kohe kõike letti lööma.
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 8:53 pm

Cin wrote:
Nele wrote:Aga vb need inimesed ,kes ainult kaanepildi põhjal hindavad ei olegi Adami sihtgrupp?Nad ongi vb liiga kitsarinnalised ,et sellest kaugemale näha?Äkki Adam polegi nende jaoks?
Mulle meeldis kui Adam ütles peale AMA ühes backstage intekas ,et if you cant handle it then maybe im not for you.
See on selline kaheotsaga asi.Eks loomulikult on lihtne öelda, et kui ei meeldi ära vaata, kuula jne.Kindel on see, et mitte kunagi ei saa kõigile meeldida.See oleks liialt igav.Loogish, et see on inimese enda probleem kui ta näeb vaid ühte aspekti.
Aga teisest küljest, kuna see on Adami esimene ametlik album oleks võinud alustada veidi tagasihoidlikumalt, mitte kärts-mürts-see-ma-olen kaanepilt.Ta oleks pidanud laskma inimestel end rohkem avastada, mitte kohe kõike letti lööma.

Võib olla tõesti, et selle kaanepildiga ütles juba väga palju.Peale sellist kaanepilti tekib küsimus kuhu edasi.Milline on järgmine kaanepilt ja milline veel avastamisruum Very Happy ?
Samas on see hästi aus ja selline Adam juba ongi.Ta lööbki kõik kohe letti ja ütles kõik välja.What you see is what you get.Aga mis tehtud see tehtud.Määrav/huvitav saab tegelt olema,millises suunas läheb Adami uus materjal.
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 8:55 pm

Cin wrote:Mis tehtud see tehtud ja meil tuleb sellega leppida.Iseasi kuidas keegi sellega toime tuleb.
Ma siis nokin ka veidike selle teema kallal.Ma ei pea seda pilti mingiks jubetiseks aga see pilt oleks võinud tulla mõne aasta pärast kui Adam on inimestele tuttavam ja muusikamaailmas juba kanda kinnitanud.
Kõigega nõus. Aga ma nüüd ei jõua ära oodata, mis ta oma teise albumi kaanele paneb. Very Happy

Ei, kindlasti mitte ei ole sellised inimesed Adami sihtgrupp ja see albumikaas oli hea viis nende maharaputamiseks. Iseasi, kas seda oleks pidanud nii vara tegema; ma olen suht kindel et nii mõnedki Iidoli-vaatajad, kes oleksid muidu Adami plaadi nostalgiast ostnud, jätsid selle nüüd kaanepildi pärast tegemata. Nende kaotus muidugi, aga samas Adami oma ka, sest tema eesmärk on siiski võimalikult palju albumeid müüa.

Aga nojah, nagu öeldud, me võime siin targutada selle plaadikaane üle küll, aga ega see midagi muuda ja lõppude lõpuks võib Adam panna oma albumi kaanele mida tahes, mina ostan seda ikka. Wink
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by xILoveAdamLambertx Mon Jul 05, 2010 8:57 pm

Kui ma Tallinnast ekskursioonil olles Adam'i plaadi ostsin, siis kõik tahtsid bussis seda uurida ja üks küsis: kas ta on naine? Neutral Ma muidugi selgitasin, et ta on ikka mees, lihtsalt meigib..
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:00 pm

Cin wrote:

Minu jaoks on põhiprobleemiks ikkagi sisu ja pildi ebakõla. Kui sisu on tavaline popmuusika ja mõeldud mainstream publikule, siis milleks töötada vastu võimalikule edule ja mitte teha mainstream kaanekujundus? Selleks poleks pidanud ilmtingimata olema mingi igav näopilt... Ma olen kindel, et Adam tahab mainstream edu ja lõpuks ka staadionikontserte anda, aga keskpärase tantsumuusikaga (mida võib laulda kes iganes) ta seda ei saavuta.
Album on müünud päris hästi, aga kurb tõsiasi on see, et nr 1 hitti tal veel olnud ei ole.
Aga lõppude lõpuks - kui Adam rahul on, siis olen mina ka Wink
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by Cin Mon Jul 05, 2010 9:08 pm

trixibelle wrote:
Ei, kindlasti mitte ei ole sellised inimesed Adami sihtgrupp ja see albumikaas oli hea viis nende maharaputamiseks. Iseasi, kas seda oleks pidanud nii vara tegema; ma olen suht kindel et nii mõnedki Iidoli-vaatajad, kes oleksid muidu Adami plaadi nostalgiast ostnud, jätsid selle nüüd kaanepildi pärast tegemata. Nende kaotus muidugi, aga samas Adami oma ka, sest tema eesmärk on siiski võimalikult palju albumeid müüa.
Nõus Yes .Kindlasti paljud potensiaalsed fännid jäävad Adamil olemata.Loodame parimat, et nad ikka leiavad selle õige tee.

trixibelle wrote:Aga nojah, nagu öeldud, me võime siin targutada selle plaadikaane üle küll, aga ega see midagi muuda ja lõppude lõpuks võib Adam panna oma albumi kaanele mida tahes, mina ostan seda ikka. Wink
Mulle meeldis väga see stiil, mille Lee Cherry pildistas IIHY kaane tarvis.Šikk, soliidne, gläm ja rock'n'roll. Very Happy

Last edited by Cin on Mon Jul 05, 2010 9:08 pm; edited 1 time in total
Cin
Cin

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:08 pm

Ma nüüd juurdlesin selle üle veel...
Kui ma poleks Adamist midagi teadnud ja seda kaanepilti näinud, oleks sellest tõenäoliselt mööda vaadanud. Ma pole iial igasuguseid veidrikke kartnud (jumal teab, et ma olen üks neist).... aaaaga, ma oleks automaatselt arvanud, et sellel plaadil on teatud sorti muusika (mis siis, et ma ei ta, mida drag queenid tegelt kuulavad) ja ma oleks sellest mööda vaadanud.
Millest oleks kahju olnud, sest mulle Adami muusika meeldib.

Selle pideva seletamise peale, et kes see naine on, otsustasin plaadi kombineerida, kuhu said ka lisalood ja mõned AI aegsed, ning kaaneks üks hullult kena pilt Adamist. Hoopis positiivsem vastuvõtt.
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 9:09 pm

aliaga wrote:
Cin wrote:

Minu jaoks on põhiprobleemiks ikkagi sisu ja pildi ebakõla. Kui sisu on tavaline popmuusika ja mõeldud mainstream publikule, siis milleks töötada vastu võimalikule edule ja mitte teha mainstream kaanekujundus? Selleks poleks pidanud ilmtingimata olema mingi igav näopilt... Ma olen kindel, et Adam tahab mainstream edu ja lõpuks ka staadionikontserte anda, aga keskpärase tantsumuusikaga (mida võib laulda kes iganes) ta seda ei saavuta.
Album on müünud päris hästi, aga kurb tõsiasi on see, et nr 1 hitti tal veel olnud ei ole.

Ma päris ei ütleks ,et Adami muusika on kuidagi halb tavaline mainsteam pop.Muidugi pole see mingi underground stuff aga ikkagi.Kui oleks siis meie sellest võib olla ei teaksgi.Mõned kellele Adamit lasknud olen ütlevad ,et nende maitse jaoks liiga eriline.Võib olla laulud polegi nii erilised aga see,kuidas Adam esitab ja nendega hingeliselt seotud on on minu jaoks siiski eriline.Mina igaljuhul naudin Adami muusikat Very Happy .Ma isikliklt väga ei usu ,et keegi selle kaanepildi pärast nüüd poes oleks ostmata jätnud plaadi.Siis on see inimene ikka totaalne idikas Very Happy
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:09 pm

Cin wrote:
trixibelle wrote:Aga nojah, nagu öeldud, me võime siin targutada selle plaadikaane üle küll, aga ega see midagi muuda ja lõppude lõpuks võib Adam panna oma albumi kaanele mida tahes, mina ostan seda ikka. Wink
Mulle meeldis väga see stiil, mille Lee Cherry pildistas IIHY kaane tarvis.Šikk, soliidne, gläm ja rock'n'roll. Very Happy

jap jap jap Thumbs up
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:12 pm

Nele wrote:
aliaga wrote:
Cin wrote:

Ma päris ei ütleks ,et Adami muusika on kuidagi halb tavaline mainsteam pop.Muidugi pole see mingi underground stuff aga ikkagi.Kui oleks siis meie sellest võib olla ei teaksgi.Mõned kellele Adamit lasknud olen ütlevad ,et nende maitse jaoks liiga eriline.Võib olla laulud polegi nii erilised aga see,kuidas Adam esitab ja nendega hingeliselt seotud on on minu jaoks siiski eriline.Mina igaljuhul naudin Adami muusikat Very Happy .Ma isikliklt väga ei usu ,et keegi selle kaanepildi pärast nüüd poes oleks ostmata jätnud plaadi.Siis on see inimene ikka totaalne idikas Very Happy

Heeii! Mina pole öelnud, et see on halb mainstream. See on väga hea mainstream (enamik professionaalseid kriitikuid nõustub). Aga see pole ligilähedaseltki nii eriline, kui see plaadikujundus.
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 9:12 pm

aliaga wrote:Kui ma poleks Adamist midagi teadnud ja seda kaanepilti näinud, oleks sellest tõenäoliselt mööda vaadanud.
Yes Ma ilmselt ka. Aga samas, ma elu sees ei ostaks vist albumit, milllest ma mitte midagi ei tea, olgu siis see kaanepilt milline tahes. Vähemalt mõni lugu plaadilt peab mulle enne hullult meeldima, kui ma olen nõus selle eest raha välja käima. Aga ma olen kitsi eestlane ka, ameeriklastel on võib-olla teistmoodi see. Razz
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:13 pm

Loodame, et kes ei tahtnud plaati pildi pärast osta, ostsid digitaalselt Wink
Aga üldiselt vist tänapäeval muusikud plaadimüügist eriliselt ei teenigi? Tähtsamad on kontserdid.
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 9:15 pm

aliaga wrote:Loodame, et kes ei tahtnud plaati pildi pärast osta, ostsid digitaalselt Wink
Aga üldiselt vist tänapäeval muusikud plaadimüügist eriliselt ei teenigi? Tähtsamad on kontserdid.

Yep,plaadimüügi pealt teenivad enim plaadifirma ja lugude autorid.Artisti leivaks siiski esinemised. Yes

Last edited by Nele on Mon Jul 05, 2010 9:16 pm; edited 1 time in total
Nele
Nele

Back to top Go down

Post by aliaga Mon Jul 05, 2010 9:16 pm

trixibelle wrote:
aliaga wrote:Kui ma poleks Adamist midagi teadnud ja seda kaanepilti näinud, oleks sellest tõenäoliselt mööda vaadanud.
Yes Ma ilmselt ka. Aga samas, ma elu sees ei ostaks vist albumit, milllest ma mitte midagi ei tea, olgu siis see kaanepilt milline tahes. Vähemalt mõni lugu plaadilt peab mulle enne hullult meeldima, kui ma olen nõus selle eest raha välja käima. Aga ma olen kitsi eestlane ka, ameeriklastel on võib-olla teistmoodi see. Razz

Jah, ega rahaga vist eriti kellelgi priisata pole. Ma oleks ilmselt enne kuskilt alla laadind ja siis otsustanud... Ja terve bookletitäis pilte nunnust kutist oleks ainult kasuks tulnud.
aliaga
aliaga

Back to top Go down

Post by Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Page 7 of 22 Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Next

Back to top