GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AOL Music Sessions - behind the scenes video

+2
mammukz
trixibelle
6 posters

Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by trixibelle Fri Feb 05, 2010 11:12 am



Kui nüüd need päris videod ka saadavale tuleks... Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by mammukz Fri Feb 05, 2010 3:10 pm

Oeh , ta näeb nii hea välja Faint
See koht, kus ta enda lipsu tiris, meenutas mulle superstaari Jaanuse pilti, kus Jaanus oma kaelaketti tiris Very Happy Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Cin Fri Feb 05, 2010 7:30 pm

Et need AOL'le lindistatud laulud kiiremini tuleks.Paalluunn!!! Laughing Ma ei jõua enam oodata Rolling Eyes
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Cin Fri Feb 12, 2010 6:12 pm

Fever


If I Had You


Strut


Soaked


Last edited by Cin on Fri Feb 12, 2010 6:30 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : täiendatud)
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by aliaga Fri Feb 12, 2010 7:19 pm

Very Happy fever meeldis kõige rohkem

btw, kas sound ongi imelik või on asi selles, et ma olen neid lugusid albumi pealt harjunud kuulama ja siis jääb iga erinevus ette?
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by mammukz Fri Feb 12, 2010 7:34 pm

Ohmyra, te teete nalja mulle v Faint
Ka Fever meeldis kõige rohkem Very Happy
See on arvatavasti minu viga, aga minumeelest Lisa ehk naishääl rikub Adami laulud täiega ära.. Pigem jah minu probla Very Happy
Aga ma lihtsalt pean mainima et Monte habe ja tema kidra ja Tommy bass on üliägedad Very Happy
Adam näeb nii hea välja, vau ;d

Aliaga, ma arvan, et pigem see teine variant Very Happy Mulle ka jäävad ette need erinevused, aga iseenesest on need täitsa lahedad Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Cin Fri Feb 12, 2010 7:51 pm

Esimesel kuulamisel/vaatamisel tundus Adami hääl nagu Chipmunks'i v Smurfi oma Suspect aga teistkordsel kuulamisel ei häirinud mind miski.
Btw, ma ei suuda nende seast seda ühte ja ainust lemmikut valida Very Happy
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by cookie Fri Feb 12, 2010 8:44 pm

Soaked oli äge Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Cin Fri Feb 12, 2010 8:51 pm

Whataya Want From Me

Watch more AOL Music videos on AOL Video

Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by mammukz Fri Feb 12, 2010 9:05 pm

Mul on WWFM'st suht kopp ees juba.. ei ole eriti lemmik see mul olnud ja ta on seda igal pool esitanud ka nii palju.. Aga muidu oli äge Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by trixibelle Sun Feb 14, 2010 4:07 pm

Jõudsin ka lõpuks need ära vaadata. Mulle meeldis. Ja minu meelest on lahe, et ta igal esinemisel midagi erinevat teeb oma lauludega.

Neil on väike intervjuu ka Adamiga (link esimesele klipile, sealt saab edasi järgmistele). Midagi uut eriti ei ole, aga Adamit rääkimas vaadata on ikka tore. Wink
http://music.aol.com/video/qanda-how-has-your-sexuality-affected/adam-lambert/bc:66124732001
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Sirts Tue Feb 16, 2010 2:21 pm

Kuna minu ligipääs Adami tegemistele oli nädal aega talumatult minimaalne, siis õnnestus mul need esitused alles praegu üle vaadata. Fever oli täitsa tore.. aga ma ootasin koguaeg, et mingi dancing crew sisse jookseks ja sellele laulule ikka korralikult au annaks Smile Adam ise hüppab-kargab päris hästi, aga mulle hakkas silma häirivalt tuim saatebänd, kelle unisel taustal isegi Adami muidu nii vahva liikumine natuke kohtlaseks jäi. Nad ei suutnud moodustada sellist ühtlast energilist tervikut, mis kiiremate lugude puhul oleks olnud hädavajalik. Vahest oli tegemist hommikuse võttega ja Adam oli ainuke, kellele espressolaksud olid mõjuma hakanud..
Need väiksed puudujäägid korvas aga lummavalt õnnestunud Soaked, mis oli minu isiklik lemmik. See, kuidas valgus Adami näole loo alguses juba langes lõi automaatselt vastava õhkkonna, mida suudeti lõpuni välja hoida. Eriti meeldisid lõpuvokaalid alates 3.20 ja see tilluke a capella osa, mis oli kui kirsike tordil Wink
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 32

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by trixibelle Tue Feb 16, 2010 2:52 pm

Sirts wrote:Kuna minu ligipääs Adami tegemistele oli nädal aega talumatult minimaalne, siis õnnestus mul need esitused alles praegu üle vaadata. Fever oli täitsa tore.. aga ma ootasin koguaeg, et mingi dancing crew sisse jookseks ja sellele laulule ikka korralikult au annaks Smile Adam ise hüppab-kargab päris hästi, aga mulle hakkas silma häirivalt tuim saatebänd, kelle unisel taustal isegi Adami muidu nii vahva liikumine natuke kohtlaseks jäi. Nad ei suutnud moodustada sellist ühtlast energilist tervikut, mis kiiremate lugude puhul oleks olnud hädavajalik. Vahest oli tegemist hommikuse võttega ja Adam oli ainuke, kellele espressolaksud olid mõjuma hakanud..
Need väiksed puudujäägid korvas aga lummavalt õnnestunud Soaked, mis oli minu isiklik lemmik. See, kuidas valgus Adami näole loo alguses juba langes lõi automaatselt vastava õhkkonna, mida suudeti lõpuni välja hoida. Eriti meeldisid lõpuvokaalid alates 3.20 ja see tilluke a capella osa, mis oli kui kirsike tordil Wink
Sirts, sa peaks mõnele ajakirjale muusikaarvustusi kirjutama. wub
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Sirts Sat Feb 20, 2010 1:21 am

trixibelle wrote:
Sirts wrote:Kuna minu ligipääs Adami tegemistele oli nädal aega talumatult minimaalne, siis õnnestus mul need esitused alles praegu üle vaadata. Fever oli täitsa tore.. aga ma ootasin koguaeg, et mingi dancing crew sisse jookseks ja sellele laulule ikka korralikult au annaks Smile Adam ise hüppab-kargab päris hästi, aga mulle hakkas silma häirivalt tuim saatebänd, kelle unisel taustal isegi Adami muidu nii vahva liikumine natuke kohtlaseks jäi. Nad ei suutnud moodustada sellist ühtlast energilist tervikut, mis kiiremate lugude puhul oleks olnud hädavajalik. Vahest oli tegemist hommikuse võttega ja Adam oli ainuke, kellele espressolaksud olid mõjuma hakanud..
Need väiksed puudujäägid korvas aga lummavalt õnnestunud Soaked, mis oli minu isiklik lemmik. See, kuidas valgus Adami näole loo alguses juba langes lõi automaatselt vastava õhkkonna, mida suudeti lõpuni välja hoida. Eriti meeldisid lõpuvokaalid alates 3.20 ja see tilluke a capella osa, mis oli kui kirsike tordil Wink
Sirts, sa peaks mõnele ajakirjale muusikaarvustusi kirjutama. wub

Aww.. Smile Mul ei oleks selle vastu midagi, aga niikaua peate mind siin välja kannatama Very Happy
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 32

Back to top Go down

AOL Music Sessions - behind the scenes video Empty Re: AOL Music Sessions - behind the scenes video

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum