GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WYWFM video premiere!

+4
mammukz
Sirts
trixibelle
aliaga
8 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by Cin Sat Jan 16, 2010 11:20 pm

Mul oli ka Adamiga seotud uni täna.Ma küll Adamit ei näinud aga mulle tulid unes külla 2 Adami fänni - poiss ja tüdruk Very Happy Siin ronisid nad mu üles tegemata voodisse ja vaatasid midagi mu arvutist ja siis lõppes mu ulme.Very,very kinky.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by mammukz Sat Jan 16, 2010 11:25 pm

Heh, ma üksõhtu mõtlesin noorte emade peale, kes 15-16 aastaselt emaks saavad, et mis tunne neil on.
Olete näinud seriaali Ülisalajane teist osa? See, kus üks naine jääb rasedaks ja ta kõht kasvab ette paarikümne minutiga ja naine ise saab surma?
Ohissand, seda ma unes nägingi, isa oli Tommy Joe Ratliff isiklikult, aga ta hüüdnimi oli Essie Very Happy Õnneks ma oma surma ei näinud, seda vist ei olnudki, ma ärkasin varem üles Very Happy
Mul on alati väga, väga kahtlased unenäod olnud... Very Happy

Adamit olen näinud ühe korra, aga see oli ka tema kontsert Very Happy Nägin unes, et läksin ta kontserdile, aga siis see oli tegelikult uni, siis ärkasin oma unenäos üles, jälle läksin ta kontserdile, ja siis ärkasin ise juba üles Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by Sirts Sun Jan 17, 2010 12:12 am

See video on äärmiselt hea.
Arvestades seda, millise olemusega oli FYE video, oli huvitav näha, et ta otsustas üllatada, millegi täiesti vastandlikuga. Mulle meeldis näha taolist haavatavust ja inimlikkust, mida kaunistas see stripped down atmosfäär ja kontrastid, vahelduseks tuttavale glittery glamile. Samuti võib see video teha suure teene Adamile juba selle tõttu, et paljudele inimestele kerkib temast mõeldes silme ette ikka see igihaljas ja saatuslik AMA performance. Mida laiemale publikule see video avaldub, seda paremini hakkavad inimesed mõistma, kui mitmekülgne ja väärt artist ta tegelikult on.
Rääkides video mõttest, siis usun, et Adam on jätnud siia meelega kõigile interpreerimisvõimalusi. Nagu eelnevates artiklites ka mainitud oli, siis saabki fraasi "Whataya want from me" väga mitmeti tõlgendada. Sellise küsimuse võiks Adam esitada näiteks oma ülientusiastlikele fännidele, kes teda hetkekski rahule ei jäta, avalikkusele, kelle pideva kriitikatulva alla ta satub ning kasvõi oma lähedastele (partnerile, keda videos kehastab kaamera), kes ei oska samuti tema kasvava tuntuse ja sellega kaasneva rolliga kuidagi toime tulla. Asjaosaline ise võib sellises olukorras, kus tema poole langevad pidevad konfliktid, muutuda üsnagi abituks ja oma segaste tunnete ajendil ei jäägi tal muud üle, kui küsida, mida te siis ometi minust tahate..?
See pisike naerkirmeke video lõpus, mida te kõik siin enne imetlesite(võtan samuti süü omaks Laughing ) kannab selle video kontekstis aga positiivset sümbolit, mis annab lootust sellele, et vahest on taolised heitlused siiski vajalikud, et jõuda mingi selginemise ja lahenduse poole. Nendest välja tulles, aga tunda ennast juba tunduvalt tugevamana ja lennata uute sihtide suunas, mis rahuldaks nii ümbritsevat kui ka teda ennast... "Please don't give in, I won't let you down..."
Mina oskan videost sellisel viisil aru saada ja lõpetuseks võin ma ainult öelda, et ..
Ma armastan seda !
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by Sirts Sun Jan 17, 2010 12:28 am

Jaa.. loomulikult ei saa ma mainimata jätta, kui vapustavalt ilus see inimene ikka on. Mulle kohutavalt meeldis see casual meigivaba look. Just hiljuti vaatasin ühte pilti ta keska-ajast, kus ta väheke pontsakamana oma breketinaeratust demostreeris... Ma lihtsalt ei suuda uskuda, kuidas üks inimene võib niimoodi hiljem õide puhkeda Adam wubs you

Kui juba teema siin unenägude peale läks, siis minul on õnnestunud Adamit kahjuks kõgest ühe korra unes näha... Olin parasjagu mingis Kapakohila local pesumajas, kui Adam oma houmydega sisse astus ja kohalike tädidega tutvust tegi. Mina haarasin kohe võimalusest kinni ja lükkasin Adami agressiivselt kappi, mis oli hetkel siis arvatavasti ainuke koht, kus oli võimalik natuke privaatset quality time'i võtta ja ütlesin talle, mida ta mulle tähendab wub Adamile kohaselt oli tal selle üle hea meel ja ta tegi mulle pika sooja karukalli Kradam Hiljem oli pesumaja rahvas juba nii mõllus, et sai kõik koos veel üks jenka ka maha pandud Very Happy
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by aliaga Sun Jan 17, 2010 1:41 am

oii, kui ma vaid oskaks unenägusid seletada... Twisted Evil

Sirts võttis video ülihästi kokku, btw. Ei oskagi midagi lisada, kõigega nõus.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by trixibelle Sun Jan 17, 2010 11:03 am

Oeh, kui ma ka oskaks ennast niimoodi väljendada, nagu sina, Sirts. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by Sirts Sun Jan 17, 2010 3:07 pm

Aww.. thanks guys sunny Adami puhul ei jää lihtsalt muud üle, kuna ta tekitab nii palju emotsionaalseid vulkaanipurskeid! Mu kirjanduse õpetaja läheb dekreeti, niiet ma loodan, et ma oma vormi ei kaota Laughing
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

WYWFM video premiere! - Page 2 Empty Re: WYWFM video premiere!

Post by Cin Mon Jan 18, 2010 8:55 pm

Adam on jõudnud ka Sims'i maailma.WYWFM'st on tehtud üks tobe sims versioon.