GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

4 posters

Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by Sirts Thu Jan 14, 2010 10:44 am

Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by trixibelle Thu Jan 14, 2010 4:12 pm

Ma ka luurasin Twitterisin vahepeal ja sain teada, et ta laulis kaks laulu: WWYM ja If I Had You.

Ja selline artikkel on ka juba tekkinud, kuigi midagi väga uut seal ei ole.
http://www.people.com/people/article/0,,20336745,00.html
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by Sirts Thu Jan 14, 2010 4:26 pm

Oii Very Happy Väga huvitav.. ma polekski temalt sellist välimust oodanud. Ma olen juba nii ära harjunud siilipea, mustade riiete ja litritega Laughing
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by Cin Thu Jan 14, 2010 5:33 pm

Harjumatu on tõesti Adamit näha ka muus värvis riietes.Ma täna millegi pärast mõtlesin, et kas Adam peale musta ka muid värve tunnistab ja mu mõte sai vastuse Very Happy .
Aga mis mulle kohe üldse ei meeldi on see Elvise soeng Mad
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by Sirts Thu Jan 14, 2010 7:51 pm

Ma nõustun soenguteemaga... ma arvan, et, kui riided juba sellised olid, siis oleks võinudki vahelduseks üleni casualiks minna... umber nagu seal WWFM-i video klipis Thumbs up Ta mängib selle Elvise teema tavaliselt hästi välja, aga sellisel juhul mingi fancy'ma ülikonnaga, nagu ta idolis tegi näiteks Smile
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by trixibelle Thu Jan 14, 2010 9:42 pm

Me oleme nii ühel nõul selle Elvise-soengu suhtes Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by mammukz Thu Jan 14, 2010 10:23 pm

Samuti ei meeldi see soeng.. see nagu ei istu talle vms Very Happy
Aga muidu näeb ta täitsa šeff välja ju Smile
Ootan juba, millal saade youtube'i või mujale satub ;d
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by trixibelle Fri Jan 15, 2010 12:17 pm

Mul on kuri tunne, et on vaja teha üks eraldi teema Adami soengute arutamiseks. Whistle (Kui keegi varem ei tee, siis tegelen sellega õhtul kodus, kus on ligipääs pildimaterjalile).
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:) Empty Re: Oprah tweedid fännidelt, kes publikus olid:)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum