GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

+2
aliaga
trixibelle
6 posters

Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by trixibelle Fri Jan 15, 2010 11:39 pm

Twitteris luuramine tasub end vahel ikka ära Smile

Ühesõnaga, Adam tegi telefoniintervjuu Soome lehega /raadioga/vms Stara.

Soome keelt oskavatele inimestele ka link lehele:
http://www.stara.fi/2010/01/15/adam-lambert-podcast-haastattelu/

otselink MP3-le:
http://www.stara.fi/podcast/stara_podcast_170.mp3

Parim uudis, mis seal on, on see, et Adam lubas tulla selle aasta sees Euroopasse (ja Soome, aga see võis ka nii suusoojaks öeldud olla Wink). cheers Ma juba hakkan ette muretsema, minu jaoks on probleem Tallinnassegi kontserdile sõita, mis siis veel muust riigist rääkida. Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by aliaga Fri Jan 15, 2010 11:45 pm

oi, see oleks väga lahe!! ma teeks kõik, et sinna saada kui ta soome tuleks wub
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by mammukz Sat Jan 16, 2010 12:00 am

See oleks nii äge, kui ta tuleks Euroopasse ja veel parem oleks, kui Soome... ja kõige parem oleks, kui Tallinnasse Smile


Last edited by mammukz on Sat Jan 16, 2010 12:09 am; edited 1 time in total
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by Cin Sat Jan 16, 2010 12:07 am

Vot see oleks unistuste tipp.Tallinnaga poleks probleeme aga Soome on kahtlane.Aga kui ta ikkagi tuleks Soome siis ma vist ikka võtaks asja käsile.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by aliaga Sat Jan 16, 2010 12:35 am

loodetavasti ta siis teatab varakult ette, et saaks raha koguma hakata Cool
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by trixibelle Sat Jan 16, 2010 12:46 am

Arvata võib, et see nii üleöö ei toimu Smile Kevadel on ta ilmselt nagunii oma Ameerika-tuuriga ametis, aga ehk sügise poole on mahti ka Euroopasse tulla. Ma kuidagi kardan ainult, et isegi kui toimub mingi Euroopa-tuur, siis ainult mingites väga suurtes linnades, sest neil on mõtet üritada kontserti teha ju ainult seal, kus mingi fännibaas juba olemas on ja kus see ära tasub.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by mammukz Sat Jan 16, 2010 12:55 am

eks jah sinna tuurilisti pannakse suuremad kohad, aga lootus sureb siiski viimasena ;d
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by trixibelle Sat Jan 16, 2010 1:03 am

Aga mul tuli just nüüd pähe, et kui Adam oma selle kruiisilaevaga siin Euroopas ringi sõitis, siis miks ta ei võinud ka Tallinna sadamas peatust teha? See elu24 Adami-korrespondent võiks ka temaga intervjuu teha ja küsida seda Very Happy
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by Cin Sat Jan 16, 2010 1:16 am

Mul käis sama mõte peast läbi.Ja ega see ime poleks kui ta sattuski Eestisse,sest ega siin Euroopas neid riike nii palju ka ei ole mis asuvad mere ääres.Ja need ameerika kruiisilaevad on ju Tallinnas peaegu, et igapäevane nähtus.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by aliaga Sat Jan 16, 2010 1:55 am

trixibelle wrote:Aga mul tuli just nüüd pähe, et kui Adam oma selle kruiisilaevaga siin Euroopas ringi sõitis, siis miks ta ei võinud ka Tallinna sadamas peatust teha? See elu24 Adami-korrespondent võiks ka temaga intervjuu teha ja küsida seda Very Happy

kuna ta helsingis käis, siis võis ta vabalt eestis ka käia Laughing
huvitav, kui keeruline oleks sellise staariga intervjuud saada?
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by trixibelle Sat Jan 16, 2010 9:44 pm

aliaga wrote:huvitav, kui keeruline oleks sellise staariga intervjuud saada?
No kui soomlased said, siis kuidas saame meie kehvemad olla. Smile Aga ega see ilmselt väga kerge pole, ma kardan.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by mammukz Sat Jan 16, 2010 10:25 pm

Mul tekib küsimus, kust see soome raadio Adami numbri sai Very Happy Kui mõnele soome raadiole see kättesaadav on, peaks meie omadele ka olema ju Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by trixibelle Sat Jan 16, 2010 10:34 pm

Vaevalt, et see Soome raadio otse Adamile helistas, sellised asjad vist käivad ikkagi läbi mingi publitsisti. Piisavalt ettevõtlik ajakirjanik ilmselt suudaks vähemalt selle publitsisti info välja otsida ja intervjuusoovi edastada, iseasi, kas sellega nõus ollakse. Ma vähemalt oletan, et nii need asjad võiks umbes käia.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by Cin Sat Jan 16, 2010 10:52 pm

Ma kujutan ette, et asjad käivad läbi managemendi ja neinde number peaks ikka avalik olema.
Kõige kergem ehk on asju ajada läbi plaadifirma(?).
Aga mida ma ei usu on see, et management annab ajakirjanikele Adami telefoninumbri.Vb on Adamil töötelefon Very Happy
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by MaryT Sat Jan 23, 2010 2:38 am

Mul on tunne, et viimasel ajal on Adam niivõrd populaarsust kogunud, et lausa raske erinevaid infokanaleid pidi jälgida kus ja mis toimub Very Happy
igaljuhul on siinkohal ettepanek: KUI asi Euroopsse tuleku osas vähekenegi kindlamaks peaks saama, võiks sellest kõigile foorumi liikmetele kirja teel teada anda, et keegi seda kiire elutempo tõttu kogemata 'maha ei magaks'! ja võiks kasvõi ühiseltki seda üritust nautima minna! Smile

MaryT

Posts : 1
Join date : 2010-01-23

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by Sirts Sat Jan 23, 2010 12:59 pm

MaryT wrote:Mul on tunne, et viimasel ajal on Adam niivõrd populaarsust kogunud, et lausa raske erinevaid infokanaleid pidi jälgida kus ja mis toimub Very Happy
igaljuhul on siinkohal ettepanek: KUI asi Euroopsse tuleku osas vähekenegi kindlamaks peaks saama, võiks sellest kõigile foorumi liikmetele kirja teel teada anda, et keegi seda kiire elutempo tõttu kogemata 'maha ei magaks'! ja võiks kasvõi ühiseltki seda üritust nautima minna! Smile

Ma olen täpselt sama variandi oma peas läbi mõelnud, et küll oleks vinge, kui kõik Eesti fännid mõnel Adami kontserdil ühineks Very Happy That would be a blast!
Teretulemast MaryT !
Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara Empty Re: Adami intervjuu Soome ajakirjaga (?) Stara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum