GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

5 posters

Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by Sirts Sat Jan 23, 2010 1:03 pm

Sirts
Sirts

Posts : 116
Join date : 2010-01-10
Age : 33

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by trixibelle Sat Jan 23, 2010 1:36 pm

Eks ole, siiamaani on kõik Austraalia intervjuud sellised toredad olnud. Kuigi mul on vahel raskusi nende aktsendist arusaamisega. Aga õnneks ma pole ainuke. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by Cin Sat Jan 23, 2010 1:59 pm

Austraallastele on see lõbusus ja naer nagu DNAsse sisse kirjutatud.Nende tehtud intervjuud panevad alati kaasa elama ja kaasa itsitama.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by cookie Sat Jan 23, 2010 6:20 pm

Mul oli paar esimest lauset selline segadus...ma ei saanud kohe mitte midagi aru, mis nad rääkisid Laughing aga pärast oli ok juba. Igatahes väga lahe intekas sunny
Huvitav millal see päev tuleb kui mõni Eesti raadio temaga intervjuu teeb Rolling Eyes
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by trixibelle Sat Jan 23, 2010 7:33 pm

Kas mõni Eesti raadio üldse teeb välismaa artistidega intervjuusid?
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by Cin Sat Jan 23, 2010 7:43 pm

Pole kuulnud küll, et mõni raadiojaam oleks välisartiste usutlenud.Ja ausalt mul pole siinsetesse tegijatesse usku.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by aliaga Sun Jan 24, 2010 11:34 pm

Cin wrote:Pole kuulnud küll, et mõni raadiojaam oleks välisartiste usutlenud.Ja ausalt mul pole siinsetesse tegijatesse usku.

huvitav, kas see võib olla seotud sellega, kas artisti promotakse ametlikult? soomes jm vist promotakse, seega on kasulik seal intervjuusid anda. või kuidas need asjad käivad...

aga austraallased on alati väga lahedad! mõtlesin just, et kui adam austraaliasse läheb, võiks ta kindlasti rove'i saatesse minna, aga võta näpust - see saade lõppes ära. koom saade oli igaljuhul, youtube'is on lahedaid klippe.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by aliaga Sun Jan 24, 2010 11:38 pm

liiga hea Very Happy aktsendibarjäär
- if the house was on fire, what possession would you take?
- position? if the building's burning down, missionary would be the safest..

ja ma arvan ka, et jeesus pelgaks pigem adamit Razz
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by Cin Sun Jan 24, 2010 11:44 pm

Selle viimase küsimuse peale sai paraja kõhutäie jälle naerda.
Btw, ma sain sellest küsimusest hoobilt aru.Olen vist liiga kaua "Kodus ja võõrsil" vaadanud Laughing
Aga Adami kimbatus oli hea "What position?" haha.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu) Empty Re: Need Aussid on ikka muhedad tüübid ! (raadiointervjuu)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum