GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Intervjuu Randy Jacksoniga

2 posters

Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by trixibelle Sat Jan 30, 2010 8:31 pm



Natuke silmakirjalik on, kuidas Randy siin Adamit ülistab, aga Jim Cantiello videos rääkis ta hoopis teist juttu. Meh
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Re: Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 8:48 pm

ohh jahh.... ei tea kas nad ise ka mäletavad, mida nad rääkinud on.
aga ma ütlen jätkuvalt - music again singliks! mul tekkis mõte, et see oleks hea suve või kevadsingel, selline rõõmus ja positiivne.
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Re: Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by trixibelle Sat Jan 30, 2010 8:55 pm

aliaga wrote:aga ma ütlen jätkuvalt - music again singliks! mul tekkis mõte, et see oleks hea suve või kevadsingel, selline rõõmus ja positiivne.
Music Again, jaa! Smile

Kas keegi teab muidu, kuidas need asjad üldse käivad? Mitu singilit tavaliselt plaadi pealt tuleb ja kui pikkade vahedega? See WWFM tuli ilmselt AMAde pärast nii ruttu, tavaliselt on ju singlitel ikka pikem vahe?
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Re: Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by aliaga Sat Jan 30, 2010 9:01 pm

trixibelle wrote:
aliaga wrote:aga ma ütlen jätkuvalt - music again singliks! mul tekkis mõte, et see oleks hea suve või kevadsingel, selline rõõmus ja positiivne.
Music Again, jaa! Smile

Kas keegi teab muidu, kuidas need asjad üldse käivad? Mitu singilit tavaliselt plaadi pealt tuleb ja kui pikkade vahedega? See WWFM tuli ilmselt AMAde pärast nii ruttu, tavaliselt on ju singlitel ikka pikem vahe?

ei kujuta ette üldse. ma arvan, et see WWFM tuli pigem ruttu selle pärast, et FYE ei müünud ja seda mitte ilmtingimata AMAde pärast. see ei ole väga hea lugu, imo. ei ole meeldejääv ega midagi enneolematut, kui ei teaks, et adam laulab, poleks tähelegi pannud. samas... siin eestis läheb sellel päris hästi, nii et mida mina ka tean Very Happy
aliaga
aliaga

Posts : 434
Join date : 2010-01-10

Back to top Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Re: Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by trixibelle Sat Jan 30, 2010 9:03 pm

aliaga wrote:ei kujuta ette üldse. ma arvan, et see WWFM tuli pigem ruttu selle pärast, et FYE ei müünud ja seda mitte ilmtingimata AMAde pärast. see ei ole väga hea lugu, imo. ei ole meeldejääv ega midagi enneolematut, kui ei teaks, et adam laulab, poleks tähelegi pannud. samas... siin eestis läheb sellel päris hästi, nii et mida mina ka tean Very Happy
WWFM on kindlasti raadiosõbralikum. Smile Aga mulle isiklikult meeldib FYE rohkem, just sellepärast et ei ole tüüpiline raadiolaul.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Intervjuu Randy Jacksoniga Empty Re: Intervjuu Randy Jacksoniga

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum