GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Järgmine singel?

+9
Mirari
xILoveAdamLambertx
mammukz
Sirts
cookie
f2nofmany
trixibelle
Cin
aliaga
13 posters

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by mammukz Wed Jun 16, 2010 10:03 pm

Cin wrote:Järgmine singel? - Page 9 Banghe11Kuidas ma ei saanud siiamaani aru, et Mad World on Tears for Fears'i lugu.Täielik idioot.Tears for Fear meeldib mulle juba ammu-ammu.Ja ma tean ju küll nende esituses Mad Worldi.Ma olen Aasta Idioot Järgmine singel? - Page 9 Rant11.#bigfail.Ma lähen ja häbenen omal nüüd silmad peastJärgmine singel? - Page 9 Gaah10Järgmine singel? - Page 9 Weirds11.

Tõmba pott ka pähe kui nurka lähed Evil or Very Mad ( Laughing )

Nele, ma mäletan seda, et see reklaamiklipp, mis ma nägin, oli seotud suure õnnetusega, kõik majad olid maatasa, autod tagurpidi, mingid kohad põlesid, inimesed lonkavad kuskilt välja jasiis mingi suur kangelane seisis kõige ees vms Very Happy

Aga et ma VÄGA offtopic ei oleks, siis ma mõtlesin selle singlivärgi üle ja leidsin, et tal võiks totaalselt uus laul välja tulla bounce
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by xILoveAdamLambertx Wed Jun 16, 2010 10:06 pm

Tõesti võiks Adam'il paar laulukest välja tulla, tüütav on kuulata koguaeg samu laule (kuigi neid on üle 40'ne). Smile
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by Cin Wed Jun 16, 2010 10:07 pm

Järgmine singel? - Page 9 Peek10mammukz täiesti uueks lauluks on vist veel liiga vara.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by Nele Wed Jun 16, 2010 10:10 pm

Cin wrote:Järgmine singel? - Page 9 Peek10mammukz täiesti uueks lauluks on vist veel liiga vara.


Adam rõhkub kvalititeetile ja uus laul tuleb siis tuleb ,kui piisavalt hea materjal koos.Eks ta tasapisi paneb kõik mõtted kirja. wub
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by trixibelle Wed Jun 16, 2010 10:11 pm

xILoveAdamLambertx wrote:Tõesti võiks Adam'il paar laulukest välja tulla, tüütav on kuulata koguaeg samu laule (kuigi neid on üle 40'ne). Smile
Järgmist albumit lubas ta alles uuel aastal kirjutama hakata, nii et ega neid vist täitsa uusi enne aastat vähemalt ei tule. Aga ta olla Nikka Costa ja Sam Sparroga midagi lindistanud, nii et äkki seda saab millalgi kuulda.

Oi, aga tegelikult on tal ju ka neid albumile mittemahtunud lugusid, mis võiks kuskilt välja ujuda. (Suburban Decay näiteks Faint ).

Ja üldse, mis värk sellega on, et Adami singlitel mingeid boonuslugusid ei ole? Placebo ikka suskas midagi oma singlitele kaasa. Suspect
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by xILoveAdamLambertx Wed Jun 16, 2010 10:13 pm

Suburban Decay? On see mingi laul? Laughing
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

Järgmine singel? - Page 9 Empty Re: Järgmine singel?

Post by trixibelle Wed Jun 16, 2010 10:16 pm

xILoveAdamLambertx wrote:Suburban Decay? On see mingi laul? Laughing
Jaa, see oli üks nendest, mille ta albumi jaoks lindistas, aga mis sinna peale ei mahtunud.

Siin on youtube Justin Hawkins i demost. Ja nüüd pane silmad kinni ja kujuta ette, kuidas Adam seda laulaks.