GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suvaline sodi

+18
glambert_
Annika:D
Maris07
Gerly
TupsuNunnu123
IamGlambert
mossu
karin
cookie
maris
Nele
xILoveAdamLambertx
aliaga
f2nofmany
Sirts
mammukz
Cin
trixibelle
22 posters

Page 5 of 22 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 22  Next

Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by mammukz Tue May 25, 2010 3:05 pm

trixibelle wrote:See äkki http://www.bridgehunter.com/ca/sonoma/20C0248/? Aga vaevalt, et ta ka seda mõtles....

Kusjuures võib-olla isegi mõtles seda, sest meil oli teema artiklite kohta ja ta rääkis igast asjadest ja ka sildadest, et mille ette käib ''the'' ja mille ette mitte Very Happy

e: A, muideks, ma küsisin umbes kuu aega tagasi TV6'elt, et kui eelmine aasta näidati AI seitsmendat hooaega, et kas siis sellel aastal näidatakse kaheksandat. Vastus: 100% kindlalt hetkel veel lubada ei saa, aga on küll plaan näidata American Idoli järgmisi hooaegasid.

Kui plaan on, siis küll ta millalgi tuleb ka Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by Cin Tue May 25, 2010 4:12 pm

No, mina igatahes vanasti ei pannud tähele nii palju Lambert-sõnu.Aga nüüd näen/kuulen seda päris palju Laughing .
See võis olla paar nädalat tagasi kui ma vaatasin mingit filmi või seriaali vms.Keegi igatahes ütles seal: "What do you want from me", ja loomulikut ma ei pea mitte isegi ütlema mis tunne see oli ja mis meloodia peas ketrama hakkas[You must be registered and logged in to see this image.].
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by trixibelle Tue May 25, 2010 4:56 pm

mammukz wrote:e: A, muideks, ma küsisin umbes kuu aega tagasi TV6'elt, et kui eelmine aasta näidati AI seitsmendat hooaega, et kas siis sellel aastal näidatakse kaheksandat. Vastus: 100% kindlalt hetkel veel lubada ei saa, aga on küll plaan näidata American Idoli järgmisi hooaegasid.

Kui plaan on, siis küll ta millalgi tuleb ka Very Happy
Hmm, see oleks küll lahe. Kuigi ma olen selle kaheksanda hooaja umbes kaks korda läbi vaadanud. Very Happy

Cin wrote:No, mina igatahes vanasti ei pannud tähele nii palju Lambert-sõnu.Aga nüüd näen/kuulen seda päris palju Laughing .
See võis olla paar nädalat tagasi kui ma vaatasin mingit filmi või seriaali vms.Keegi igatahes ütles seal: "What do you want from me", ja loomulikut ma ei pea mitte isegi ütlema mis tunne see oli ja mis meloodia peas ketrama hakkas[You must be registered and logged in to see this image.].
Muuseas, eelmine nädal tuli VIVA pealt iga hommik WWFMi video, tavaliselt nii umbes viis minutit peale seda, kui ma teleka käima olin pannud. Very Happy Aga see nädal ma pole veel näinud.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by mammukz Tue May 25, 2010 10:41 pm

Keegi Eurovisiooni esimest pooltfinaali vaatas?
Igatahes öeldi, et Albaania laul meenutab Spearsi Womanizerit. Minumeelest oli see nagu For Your Entertainment, vähemalt alguses Very Happy

mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by trixibelle Wed May 26, 2010 7:58 am

mammukz wrote:Keegi Eurovisiooni esimest pooltfinaali vaatas?
Igatahes öeldi, et Albaania laul meenutab Spearsi Womanizerit. Minumeelest oli see nagu For Your Entertainment, vähemalt alguses Very Happy
Kuule, minu meelest on ka seda Womanizerit FYE-ga võrreldud. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by xILoveAdamLambertx Thu May 27, 2010 3:48 pm

mammukz wrote:Keegi Eurovisiooni esimest pooltfinaali vaatas?
Igatahes öeldi, et Albaania laul meenutab Spearsi Womanizerit. Minumeelest oli see nagu For Your Entertainment, vähemalt alguses Very Happy


Suht FYE moodi on algus jah. Shocked
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by Cin Fri May 28, 2010 4:57 pm

Sellist raha tahaks isegi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by trixibelle Sat May 29, 2010 8:15 pm

Cin wrote:Sellist raha tahaks isegi.
[You must be registered and logged in to see this image.]
Väga fabulous. Laughing
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

Suvaline sodi - Page 5 Empty Re: Suvaline sodi

Post by Cin Sun May 30, 2010 12:03 pm

Eile oli Kölnis Pink'i kontsert ja ta esitas seal WWFM'i.

@VeraCologne She said she "wrote a song and found a guy who can sing it much better" and then she sang WWFM

adamlambert @Pink thanks for saying kind things about me! You're an inspiration! Such a rockstar and such a classy, sexy rebel!