GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

+15
Maris07
mossu
IamGlambert
karin
Nele
f2nofmany
xILoveAdamLambertx
dollface
mammukz
Mirari
Cin
aliaga
cookie
trixibelle
Sirts
19 posters

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 4:36 pm

Uuno enda tabelis on WWFM 5. kohal (eelmine nädal oli 6).

Ja Uunos on mingi soovilugude nädal, nii et minge tellige aga. (Mina saatsin kirja soovikast@uuno.ee, aga seal oli mingi helistamise ja sõnumisaatmise võimalus ka, kuigi sõnumi eest nad röövivad hullult raha).

E: Kas keegi kuulas muidu veel SkypPlusi tabelisaadet laupäeval ja saab kinnitada, et WWFM oli 14. kohal? Sest uus tabel on üleval (siin), aga Adamit pole seal üldse enam... Shocked


Last edited by trixibelle on Mon Jul 05, 2010 4:39 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : skyplusi küsimus)
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Mon Jul 05, 2010 4:47 pm

trixibelle wrote:Ja teemast võib-olla natuke kõrvale, aga nägin WWFMi videot täna MTV pealt esimest korda. Panin hommikul teleka käima ja üks laul lõppes ära ja siis kõlasid tuttavad noodid. Selle peale tasus juba silmadki lahti teha. Smile

Mina ei näe vist kunagi MTVs Adamit Evil or Very Mad Sealt tuleb nii mõttetut muusikat, et mul ei ole tuju sellist musa kuulata, et Adamit kuulda : ( Tavaliselt kuulan MTV Rocks'i, aga vaevalt, et sealt Adamit kunagi tuleb.. No hoian silmad lahti igatahes Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Mon Jul 05, 2010 5:56 pm

Mul tuleb Adam'it tavalisest, see oli vist Europe. (?)
OT, aga ma täna rannas küsisin Getteri käest (mu õde), et kas sulle tõesti Adam meeldib? Ta vastas: jaa. Noh, ja ma siis küsisin igast küsimusi ta käest ja ütlesin veel, et kui koju jõuame siis ma võin sulle WWFM'i lasta. Ta oli nii rõõmus. Very Happy
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Mon Jul 05, 2010 6:39 pm

xILoveAdamLambertx wrote:Mul tuleb Adam'it tavalisest, see oli vist Europe. (?)
OT, aga ma täna rannas küsisin Getteri käest (mu õde), et kas sulle tõesti Adam meeldib? Ta vastas: jaa. Noh, ja ma siis küsisin igast küsimusi ta käest ja ütlesin veel, et kui koju jõuame siis ma võin sulle WWFM'i lasta. Ta oli nii rõõmus. Very Happy

Nakatad õde Adami pisikuga jah:D?
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Mon Jul 05, 2010 7:21 pm

Hehe, eks ma proovin jah. Very Happy
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Cin Mon Jul 05, 2010 7:27 pm

Tulebki juba maast-madalast treenida.Ma treeniks oma venda ka, aga ta juba piisavalt vana, et miskit külge hakkaks Neutral .
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Mon Jul 05, 2010 7:37 pm

Hmm, Getterile meeldib laul nimega Mad World ka. Very Happy
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Mon Jul 05, 2010 8:05 pm

trixibelle wrote:Uuno enda tabelis on WWFM 5. kohal (eelmine nädal oli 6).

Ja Uunos on mingi soovilugude nädal, nii et minge tellige aga. (Mina saatsin kirja soovikast@uuno.ee, aga seal oli mingi helistamise ja sõnumisaatmise võimalus ka, kuigi sõnumi eest nad röövivad hullult raha).

E: Kas keegi kuulas muidu veel SkypPlusi tabelisaadet laupäeval ja saab kinnitada, et WWFM oli 14. kohal? Sest uus tabel on üleval (siin), aga Adamit pole seal üldse enam... Shocked
Väga imelik et WWFM sealt Skyplusi tabelist järsku kadunud on, sest kui seda tabelit täna hommikul vaatasin oli ta seal igatahes olemas.
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 8:14 pm

cookie wrote:Väga imelik et WWFM sealt Skyplusi tabelist järsku kadunud on, sest kui seda tabelit täna hommikul vaatasin oli ta seal igatahes olemas.
Ega sa ei mäleta, mis koha peal?
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Mon Jul 05, 2010 8:28 pm

trixibelle wrote:
cookie wrote:Väga imelik et WWFM sealt Skyplusi tabelist järsku kadunud on, sest kui seda tabelit täna hommikul vaatasin oli ta seal igatahes olemas.
Ega sa ei mäleta, mis koha peal?
14 kui ma ei eksi.
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Mon Jul 05, 2010 8:36 pm

Tea, mis ta siis nüüd neile ette jäi. Sad
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Tue Jul 06, 2010 11:55 am

SIISKI, ma nägin/kuulsin WWFM'i MTV's!!!! Very Happy Küll poole pealt, aga siiski!!! Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Tue Jul 06, 2010 1:56 pm

Ma nägin WWFM'i VH1 pealt ka Smile Nüüd siis mängivad seda euroopa musakanalid ka.....aega võttis, aga asja sai Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Tue Jul 06, 2010 2:15 pm

WWFM jälle MTVs!! Haha, ma lendasin sellise kiirusega trepist alla kui tuttavaid algusnoote kuulsin :'D Nad lasevad teda siis päris tihti o.o

Edit: küll ma olen täpne, kontrollin mtv'd just siis, kui nad plaanivad Adamit lasta :'D


Last edited by mammukz on Tue Jul 06, 2010 2:16 pm; edited 1 time in total
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Tue Jul 06, 2010 2:15 pm

mammukz wrote:WWFM jälle MTVs!! Haha, ma lendasin sellise kiirusega trepist alla kui tuttavaid algusnoote kuulsin :'D Nad lasevad teda siis päris tihti o.o
Thumbs up Thumbs up Yahoo! Yahoo! Yahoo!
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Tue Jul 06, 2010 2:23 pm

mammukz wrote:WWFM jälle MTVs!! Haha, ma lendasin sellise kiirusega trepist alla kui tuttavaid algusnoote kuulsin :'D Nad lasevad teda siis päris tihti o.o

Edit: küll ma olen täpne, kontrollin mtv'd just siis, kui nad plaanivad Adamit lasta :'D
Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Razz

Nüüd tuleb ainult oodata, millal nad IIHY video avastavad. Smile
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Cin Tue Jul 06, 2010 4:28 pm

Ma kuulsin Adamit täna poolteist korda SkyPlusis.Millalgi lõunal lasti WWFM'i ja teine kord oli FYE.FYE't kuulsingi poolenisti.Kuna tööpäev sai läbi ja panin juba ajama ja siis tuli meelde, et unustasin oma jaki tööle.Läksin loomulikult tagasi ja õnneks oli raadio veel lahti ja kuulsin tuttavaid helisid Happy .
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Tue Jul 06, 2010 7:19 pm

trixibelle wrote:Algul ei saa vedama, pärast ei saa pidama. Razz
Mulle tundub ka nii, kuna panin jälle MTV peale ja WWFM oli just lõppemas... Shocked Tõsiselt palju lastakse seda : D

trixibelle wrote:Läksin Sky Plusist WWFMi tellima ja seal oli kirjas, et eelmine mängitud lugu oli If I Had You. Napilt jäin ilma. Very Happy
Mul juhtus just samamoodi Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Wed Jul 07, 2010 11:26 am

Mulle ikka ei anna see WWFMi müstiline SkyPlusi tabelist kadumine rahu, isegi kirjutasin neile üleeile õhtul, aga nad ei ole vastanud. Sad
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Thu Jul 08, 2010 10:24 am

wwfm praegu star.fmis .Eile oli ka Thumbs up
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Thu Jul 08, 2010 11:33 am

Ma kuulsin eile FYEt poes. Uuno pealt.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Thu Jul 08, 2010 11:49 am

Ma kuulsin täna WWFM'i MTV'st, õde tuli ka kohe vaatama ja kui Adam lõpus seal kaamerasse vaatab, siis ma ütlesin õele, et oota, tule tagasi, nunnu koht tuleb ja ta tuligi tagasi ja ütles pärast: nii nunnu. cheers
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Fri Jul 09, 2010 10:55 am

WWFM on selle nädala Uuno Eesti Top 40s 14. kohal (eelmine nädal 2. koht). Kuidagi jube suur kukkumine. Sad

Uuno enda eelmise nädala tabelis tabelis on ta ka juba 7. kohal. (üle-eelmisel oli viies).
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Fri Jul 09, 2010 11:16 am

trixibelle wrote:WWFM on selle nädala Uuno Eesti Top 40s 14. kohal (eelmine nädal 2. koht). Kuidagi jube suur kukkumine. Sad

Uuno enda eelmise nädala tabelis tabelis on ta ka juba 7. kohal. (üle-eelmisel oli viies).

Mhhhh. Alles oli 2 ja nüüd 14.. Suspect
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Mon Jul 12, 2010 10:35 am

SkyPlusi tabelis teda jälle ei ole. Evil or Very Mad Kas keegi saadet kuulas?
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 9 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 17 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum