GlamEsts Foorum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

+15
Maris07
mossu
IamGlambert
karin
Nele
f2nofmany
xILoveAdamLambertx
dollface
mammukz
Mirari
Cin
aliaga
cookie
trixibelle
Sirts
19 posters

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Mon Jul 12, 2010 1:50 pm

trixibelle wrote:SkyPlusi tabelis teda jälle ei ole. Evil or Very Mad Kas keegi saadet kuulas?
Kahjuks ei kuulnud saadet, aga kogu see värk on väga kummaline.
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Tue Jul 13, 2010 1:27 pm

IIHY tuli just hetk tagasi Sky plusist ja pärast laulu saatejuht ütles umbes, et mees, kelle paks meigikiht teeb silmad ette paljudele tema naisfännidele. wtf? Ta ei öelnud seda küll halvustava tooniga, aga mis see neile viimasel ajal ette jääb koguaeg ma ei saa aru. Kunagi nad ju ei maininud üldse seda Neutral
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Tue Jul 13, 2010 1:36 pm

cookie wrote:IIHY tuli just hetk tagasi Sky plusist ja pärast laulu saatejuht ütles umbes, et mees, kelle paks meigikiht teeb silmad ette paljudele tema naisfännidele. wtf? Ta ei öelnud seda küll halvustava tooniga, aga mis see neile viimasel ajal ette jääb koguaeg ma ei saa aru. Kunagi nad ju ei maininud üldse seda Neutral

Ei tea ,kas saatejuht mõtles mõnda esinemist ,kus tal "paks meigikiht" ?? :)Või ta mõtles lihtsalt tähenduses"dude kes kannab meiki,omg"? .Esinemismeigid on Adamil muideks veel ilusamad viimasel ajal.( minuarust.)
Mina kuulsin mõni päev tagasi raadiost wwfm.See algas tutvustusega stiilis"uus tõusev täht"Aga, nevertheless, Adam tõesti sirutab valguskiirusel tiibu Thumbs up
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Tue Jul 13, 2010 1:44 pm

Nele wrote:
cookie wrote:IIHY tuli just hetk tagasi Sky plusist ja pärast laulu saatejuht ütles umbes, et mees, kelle paks meigikiht teeb silmad ette paljudele tema naisfännidele. wtf? Ta ei öelnud seda küll halvustava tooniga, aga mis see neile viimasel ajal ette jääb koguaeg ma ei saa aru. Kunagi nad ju ei maininud üldse seda Neutral

Ei tea ,kas saatejuht mõtles mõnda esinemist ,kus tal "paks meigikiht" ?? :)Või ta mõtles lihtsalt tähenduses"dude kes kannab meiki,omg"? .Esinemismeigid on Adamil muideks veel ilusamad viimasel ajal.( minuarust.)
Mina kuulsin mõni päev tagasi raadiost wwfm.See algas tutvustusega stiilis"uus tõusev täht"Aga, nevertheless, Adam tõesti sirutab valguskiirusel tiibu Thumbs up
Tahaks loota, et ta esinemismeiki mõtles Smile
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Tue Jul 13, 2010 1:46 pm

cookie wrote:
Nele wrote:
cookie wrote:IIHY tuli just hetk tagasi Sky plusist ja pärast laulu saatejuht ütles umbes, et mees, kelle paks meigikiht teeb silmad ette paljudele tema naisfännidele. wtf? Ta ei öelnud seda küll halvustava tooniga, aga mis see neile viimasel ajal ette jääb koguaeg ma ei saa aru. Kunagi nad ju ei maininud üldse seda Neutral

Ei tea ,kas saatejuht mõtles mõnda esinemist ,kus tal "paks meigikiht" ?? :)Või ta mõtles lihtsalt tähenduses"dude kes kannab meiki,omg"? .Esinemismeigid on Adamil muideks veel ilusamad viimasel ajal.( minuarust.)
Mina kuulsin mõni päev tagasi raadiost wwfm.See algas tutvustusega stiilis"uus tõusev täht"Aga, nevertheless, Adam tõesti sirutab valguskiirusel tiibu Thumbs up
Tahaks loota, et ta esinemismeiki mõtles Smile

Selge, on siis vb arusaadav et "paks" meigikiht.Meestele võibolla liiast,et dude nii julget meiki kannab.Aga saagu üle nüüd selelst meigiteemastNeed meigid on võrratud minuarust. wub
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Tue Jul 13, 2010 2:09 pm

Uuno enda tabelis on WWFM langenud 12. kohale (eelmine nädal 7. kohal).
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Sat Jul 17, 2010 11:17 am

IIHY Sky plusi Top 40-s uue tulijana kohal 36 Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Sat Jul 17, 2010 12:25 pm

cookie wrote:IIHY Sky plusi Top 40-s uue tulijana kohal 36 Very Happy
Yay!!! Thumbs up

UUno Eesti top 40s aga on WWFM langenud 25. kohale (eelmine nädal 14.). Langeb sama kiiresti, kui tõusis. Neutral
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Sat Jul 17, 2010 7:10 pm

Awee, ma juhtusin skyplusi top40'et täiesti juhuslikult kuulma kui rallile sõitsime, küll ma olin õnnelik Very Happy Õnneks midagi halba ka tema kohta ei öeldud. Tagasi tulles oli naistekas ja seal lasti ka IIHY'd Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Sat Jul 17, 2010 7:43 pm

Ma üleeile öösel hakkasin igavusest voodis Sky+'i kuulama ja sealt tuli IIHY. Küll ma tõmblesin ja laulsin kaasa voodis. Very Happy
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Tue Jul 20, 2010 9:08 pm

Sõitsime Lätist tagasi Eestisse ja ma otsisin sobivat raadiot. Mul jättis süda kaks lööki vahele kui IIHY'd kuulsin :'D Mõtlesin: OHJESS, Läti raadist IIHY! Laul lõppes ära, DJ ütles: ja ongi tänane Ruut FM'i soovisaade läbi. Päris oligi Läti raadio :'D
Aga inimesed, rõõmustagem! Ruut FM'is IIHY!
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Wed Jul 21, 2010 10:46 pm

Ohhoo, täna tuli Skyst IIHY, ja DJ Lennart Beat ütles: Adam Lambert on fantastika! (Edasi ei kuulnud mis ta ütles). Hiljem, umbes tunni aja pärast, tuli see Music Player, ja seal tuli FYE!!!!!! Ma just IIHY'd kuulates mõtlesin, et peaks FYE'd küsima : D Aga Music Playeri 'tegijaks' nimetati Kerli/Gerli, Cin, sina või? Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Cin Wed Jul 21, 2010 11:12 pm

mammukz wrote:Ohhoo, täna tuli Skyst IIHY, ja DJ Lennart Beat ütles: Adam Lambert on fantastika! (Edasi ei kuulnud mis ta ütles). Hiljem, umbes tunni aja pärast, tuli see Music Player, ja seal tuli FYE!!!!!! Ma just IIHY'd kuulates mõtlesin, et peaks FYE'd küsima : D Aga Music Playeri 'tegijaks' nimetati Kerli/Gerli, Cin, sina või? Very Happy
No kahjuks mitte, pole tükk aega Sky+ kuulanud ja käinud seal.
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by trixibelle Sat Jul 24, 2010 3:35 pm

Oeh, polnud täna jälle aega SkyPlusi tabelit kuulata, aga Uuno Eesti Top 40s oli WWFM 30. kohal.
trixibelle
trixibelle
Moderator
Moderator

Posts : 3334
Join date : 2010-01-08
Age : 41
Location : Eesti

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Sat Jul 24, 2010 4:33 pm

Mina kuulasin Sky Plusi tabelit ja IIHY oli kohal 24 Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by xILoveAdamLambertx Sun Jul 25, 2010 10:25 am

omgomgomg, ma mingi 10 või 5 minutit tagasi kuulsin for your entertainmenti mingi kanal 11 reklaamis. kohe kui kuulsin tuttavaid noote, lendasin teise tuppa ja ütlesin vanaemale: see ju adami laul:D ta jäi mind imelikult vaatama, aga ma olin seitsmendas taevas Happy .
xILoveAdamLambertx
xILoveAdamLambertx

Posts : 381
Join date : 2010-04-29
Age : 25
Location : pärnu .

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Cin Sun Jul 25, 2010 10:36 am

Kõik on siit enam-vähem Adamit telekast näinud v kuulnud OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Huh10 .Mul pole seda õnne veel olnud.Tuleb vist hakata telekat vaatama OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Scratc12.

Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Sun Jul 25, 2010 11:22 am

Hah, njah .
Mida seal kanal 11 reklaamis reklaamiti siis? Smile
Cin ,ma pean ka vist rohkem jälgima.Ükskord kuulsin Mad Worldi Nip/Tuckis aga see oli ka originaalesituses.Eile poes käies kuulsin seda 8 hooaja Idoltite ühislaulu .
Pealkiri on "Dont Stop Believing".Mulle nii meeldib see laul(Kes pole kuulanud Idoli teema all täitsa olemas).Loomulikult tuli kohe Adam meelde wub Happy
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Sun Jul 25, 2010 11:49 am

Nele, seal reklaamiti lihtsalt Kanal11 saateid Smile
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Nele Sun Jul 25, 2010 11:54 am

mammukz wrote:Nele, seal reklaamiti lihtsalt Kanal11 saateid Smile

Selge, mulle hakkas see Kanal11 nüüd kohe rohkem meeldima . Very Happy
Nele
Nele

Posts : 1819
Join date : 2010-06-13
Age : 36

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by IamGlambert Sun Jul 25, 2010 1:45 pm

Sky plussis hetkel käib if i had you Very Happy
IamGlambert
IamGlambert

Posts : 5
Join date : 2010-06-30

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Mon Jul 26, 2010 6:33 pm

Omfg, RUUT FM'IS IIHY!! Kuulasin Zetosid just, laulude vahele tuli paus, ma kuulsin tuttavat heli ja mu kõrvaklapid lendasid peast ära : D <3 Vend laulis kaasa o.o


Last edited by mammukz on Mon Jul 26, 2010 6:36 pm; edited 1 time in total (Reason for editing : Oi, erutusest tulid kirjavead sisse : D)
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by cookie Mon Jul 26, 2010 7:52 pm

mammukz wrote:Omfg, RUUT FM'IS IIHY!! Kuulasin Zetosid just, laulude vahele tuli paus, ma kuulsin tuttavat heli ja mu kõrvaklapid lendasid peast ära : D <3 Vend laulis kaasa o.o
Hahah Laughing
See on täiesti hämmastav, kuidas Adamit mängitakse sellistes raadiojaamades, et sa ei tuleks elu sees selle peale...isegi Vikerraadiost tuli ükskord kui raadiojaamasid läbi kruttisin Laughing Aga ma saan neist täitsa aru. Adam lihtsalt on nii hea, et teda peab mängima Very Happy
cookie
cookie

Posts : 939
Join date : 2010-01-14

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Cin Mon Jul 26, 2010 8:30 pm

Tulin just ujumast ja autos mängis StarFM ja nad lubasid Adami WWFM'd.Kohe peale Ronanit.Vist.

Yahoo! Tasus jooksmist.Suu on kõrvuni Very Happy .
Cin
Cin

Posts : 2388
Join date : 2010-01-09
Age : 43

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by mammukz Mon Jul 26, 2010 10:00 pm

Jaa, StarFM'is kuulsin ka WWFM'i ükspäev.
Ruudust on tavaliselt tulnud soovisaatest Adamit. Peaks RingFM'i ka kuulama hakkama, Ringis on ka sellised laulud vahest o.o Küll Lõuna-Eesti on tore koht Very Happy
mammukz
mammukz

Posts : 1140
Join date : 2010-01-10
Age : 27

Back to top Go down

OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu! - Page 10 Empty Re: OMG!? Adam sirutab valguskiirusel tiibu!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 17 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 13 ... 17  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum